Advert

ÜMİT SAYIN: “GÜN BİRLİK GÜNÜ ALLAH ASKERİMİZİ MUZAFFER EYLESİN”

Kartal Anatolium Marmara Avm’nin Cumartesi konserlerinde bu hafta sahne Ümit Sayın’ındı. Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu konserde Ümit Sayın, kendisini izlemeye gelenlere unutulmaz dakikalar yaşattı.

ÜMİT SAYIN: “GÜN BİRLİK GÜNÜ  ALLAH ASKERİMİZİ MUZAFFER EYLESİN”
ÜMİT SAYIN: “GÜN BİRLİK GÜNÜ  ALLAH ASKERİMİZİ MUZAFFER EYLESİN” egeseshaber

Ümit Sayın sahneye  Aşık Veysel’in “Uzun İnce Bir Yoldayım” türküsüyle çıktı,  “Memleketim” şarkısıyla coşku arttı ve kendisini izlemeye gelenlerle birlikte büyük bir coşkuyla şarkısını seslendirdi.

DEVLETİMİZİN YANINDAYIZ!

Sahne sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan sevilen popçu: “Barış Pınarı Harekatımız devam ediyor. Sn. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başkanlığında Suriye sınırında memleketimizin huzuru ve güvenliği için askerimiz, Mehmetciğimiz orada. Tüm ruhumuzla, gönlümüzle Mehmetciğimizin, Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanındayız, milletimizin yanındayız, Devletimizin yanındayız. Allah güç kuvvet versin, dualarımız onlarla. Tabii ki Türkülerin, şarkıların da bu topraklarda eksik olmasını istemiyoruz. Biz şarkılarımızı söylemeye devam edeceğiz, Aşık Veysel’den Memleketim şarkısına kadar, insanları birliğe çağırarak şarkılarımızı seslendirdik. Yüzyıllardır bu topraklarda hep birlikte yaşamız bir ulusuz. Allah askerlerimizi muzaffer eylesin” dedi. ANATOLİUM MARMARA HAKKINDA: Anatolium Marmara, başta IKEA olmak üzere, 110 seçkin markaya ev sahipliği yapıyor. Kartal'da bulunan Anatolium Marmara, Açık Alanları ve Meydanları, Kafe ve Restoranları, Açıkhava Konser ve Etkinlik Alanları, Çocuk Oyun Merkezi ve Spa-Fitness Merkezi ile bölgeye heyecan katıyor.  

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"