Advert Advert -------------------------------- Advert Advert

Bu konvoy şehitler için

Denizli’de bu yıl üçüncü kez, Merkezefendi Doğa Sporları Derneği önderliğinde Merkezefendi Belediyesi katkılarıyla Denizli Mercedes Kulübü tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı öncesinde Cumhuriyet ve Şehitlere Saygı konvoyu düzenlendi..

Bu konvoy şehitler için
Bu konvoy şehitler için egeseshaber

Konvoy Merkezefendi Belediyesi Kültür Merkezi’nin otoparkında saat hareket etti. Konvoya katılan araçlar yaklaşık 18 kilometrelik şehir turunun ardından Asri Mezarlığa gitti.

Şehitler için okunan duanın ardından etkinlik sona erdi. Merkezefendi Doğa Sporları Derneği Başkanı Fatih Bayhan, etkinliğe katılmak için davet gönderdikleri İstanbul, İzmir, Bursa, Kütahya, Isparta, Burdur, Antalya, Muğla ve Afyon’dan konvoya katılmak için araçların geldiğini söyledi. Şehitlere Saygı Konvoyunda Mercedes ve klasik Mercedeslerin yerini aldığını anlatan Başkanı Bayhan, “Konvoyumuz Askeri Saha Geçiş Yolu, Ulus Caddesi, Antalya Yolu, Üçgen Kavşağı, Ankara Asfaltı üzerinden Sevindik Mahallesi’ne ulaşacak konvoyumuz buradan Asri Mezarlığa devam edecek. Yaklaşık 18 kilometrelik parkurda Şehitlere Saygı Konvoyumuzu tamamlamayı planlıyoruz.

Konvoyumuza geçtiğimiz yıl 350 araç katılmıştı. Bu yıl yüzde 90’ı Mercedes olmak üzere bine yakın araç katılıyor. Araçlarımızda sadece Türk Bayrağımız asılı olacak. Denizli Opel Clup, Volkswagen Family20 grupları da etkinliğimizde bize destek veriyor. Aziz şehitlerimiz için ne yapsak az. Onları şükranla rahmetle bir kez daha anıyoruz” dedi. Konuşmaların ardından Cumhuriyet ve Şehitlere Saygı konvoyunun startını Şehitler Derneği Denizli Şubesi Mustafa Işık ve Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan birlikte verdi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SÜRDÜRÜLEBİLİR İZMİR İÇİN YOL HARİTASI BELİRLENİYOR
SÜRDÜRÜLEBİLİR İZMİR İÇİN YOL HARİTASI BELİRLENİYOR
İZMİR'DE ÖĞRENCİ SERVİSLERİNE DENETİM
İZMİR'DE ÖĞRENCİ SERVİSLERİNE DENETİM
"