Advert

Bu fuar evlenecek ve evini yenileyecekler için

4 M Fuarcılık tarafından organize edilen 5.Evlilik Hazırlıkları ve Mobilya Fuarı düzenlenen törenle açıldı.

Bu fuar evlenecek ve evini yenileyecekler için
Bu fuar evlenecek ve evini yenileyecekler için egeseshaber

EGS Fuar alanında 3 Kasım tarihine kadar ücretsiz olarak gezilebilecek fuarın açılış kurdelasını Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, 4 M Fuarcılık Genel Müdürü Kemal Alkan ile birlikte kesti.

Fuarda bu yıl 50 firmanın stant açtığını belirten 4 M Fuarcılık Genel Müdürü Kemal Alkan, "KOSGEB tarafından da desteklenen fuarımız, evlenecek çiftlerin, gelinlikten damatlığa, düğün davetiyesinden ayakkabıya, mobilyadan beyaz eşyaya kadar her çeşit ürünü bir arda bulabilecekleri ve özel imkanlardan faydalanabilecekleri fırsatlarda sunacak. Evlilik planı yapan çiftlerinizin hazırlık aşamasında işini kolaylaştıracak.

Evlilik Hazırlıkları ve Mobilya Fuarı önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Çok sayıda firma ve ürünün sergilenmesiyle alternatif arayanlara farklı seçenekleri fuarımız sunuyor. Evlilik hazırlığı yapanların mutlaka ziyaret etmesi gereken fuar, ziyaretçilere güvenli ve avantajlı alışveriş yapma imkanı tanıyor. Beş gün sürecek fuarımızda ziyaretçilerimiz hem düğün hem de ev ihtiyaçlarını aynı anda görerek alternatifler arasında karşılaştırma yapma ve fuara özel çeşitli kampanyalardan faydalanma fırsatını da yakalayacaklar" dedi. Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci’de fuarların il ekonomisi içinde önemli olduğunu söyledi. Değirmenci, “Denizli fuarlar açısından çok aktif bir kent. Ortalama ayda bir kez kentimiz bir fuara ev sahipliği yapıyor. İl içinden il dışından firmalarımız, ürünlerini, hizmetlerini getirip burada sergiliyor. Yerli ve yabancı konuklar açılan stantları ilgiyle izliyor. Yeni ürünler, yeni makineler, yeni tasarımlar ilk elden tüketici ve alıcıyla buluşuyor. Fuarlarla ilimize de ekonomik anlamda bir hareketlilik geliyor” dedi. Yapılan konuşmaların ardından fuarın açılışı yapıldı. Protokol üyeleri ve davetliler stantları gezdi Fuarda yer alan sektörler Mobilya, ev tekstili, gelinlik, damatlık, abiye, hediyelik eşya, beyaz eşya, organizasyon firmaları, çiçekçiler, nikah şekerleri, fotoğraf ve kamera çekimi, çeyizlikler, davetiye ve şeker organizasyonları, balayı seçenekleri, güzellik salonları, araç kiralama şirketleri, pasta ve içecekler, müzik organizasyonu firmalarının fuarda stantları bulunuyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET ALTAY'IN ANNESİ ULUBEY'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
MEHMET ALTAY'IN ANNESİ ULUBEY'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM'DAN ASKERLERİN ÖZLÜK HAKLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM'DAN ASKERLERİN ÖZLÜK HAKLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA
"