Advert Advert -------------------------------- Advert Advert

MUAZZEZ ERSOY: "BANA PIRLANTA DEĞİL OYUNCAK ATIN!"

Türk Sanat Müziği'nin usta yorumcusu Muazzez Ersoy, Diamond Stage Events organizasyonlarıyla Avustralya'da 2. konserini 2 Kasım gecesi Melbourne'de verdi. Muazzez Ersoy'a Melbourne'da yaşayan Türkler büyük ilgi gösterdi.

MUAZZEZ ERSOY:
MUAZZEZ ERSOY: egeseshaber

BANA PIRLANTA DEĞİL OYUNCAK ATIN Muazzez Ersoy'a sahnede çiçeklerin yanı sıra oyuncak ayı, koala ve kanguru oyuncaklar da hediye edildi. Ersoy, oyuncaklarına bakıp mutlu olup "Mısır'da Ümmü Gülsüm'e özel konserlerinde sahneye pırlanta atarlarmış, duydum ama ne derece gerçek bilmiyorum.

Ben oyuncağı çok seviyorum sizler bana oyuncak atın!" deyince salon kahkahaya boğuldu. ELLERDE TÜRK BAYRAKLARIYLA CUMHURİYET KUTLAMASI Muazzez Ersoy, konserinin son bölümünde "Memleketim" şarkısını seslendirirken, Avustralya'da yaşayan Türk vatandaşlarımız ve Ersoy'un ellerindeki Türk Bayrakları salonda dalgalandı. Muazzez Ersoy "Cumhuriyetimizin 96. yılını buradan bir kez daha kutlayalım, bayrağımızı en yukarı kaldıralım, gururla dalgalandıralım" diyerek "Memleketim" şarkısını salonu dolduran bin kişiyle hep bir ağızdan seslendirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
SÜRDÜRÜLEBİLİR İZMİR İÇİN YOL HARİTASI BELİRLENİYOR
SÜRDÜRÜLEBİLİR İZMİR İÇİN YOL HARİTASI BELİRLENİYOR
İZMİR'DE ÖĞRENCİ SERVİSLERİNE DENETİM
İZMİR'DE ÖĞRENCİ SERVİSLERİNE DENETİM
"