Advert Advert -------------------------------- Advert Advert

İSTANBUL'DAN KAÇTI

Uzun yıllar boyu Amerika ve Kanada’da müzik yaşantısını sürdüren Gizem Saatçi, ülkesine döndükten sonra şarkılara kattığı yorum ile kısa sürede adını duyurdu. Türk TİNA TURNER, olarak sevenleri tarafından anılan Gizem Saatçi, “Farkındayım” isimli eseriyle de farkını ortaya koydu.

İSTANBUL'DAN KAÇTI
İSTANBUL'DAN KAÇTI egeseshaber

Türk TİNA TURNER, olarak sevenleri tarafından anılan Gizem Saatçi, “Farkındayım” isimli eseriyle de farkını ortaya koydu. Sokak hayvanları için verdiği konserler yanında kadına şiddeti konu alan şarkısıyla da gündem olan Pop-Rock sanatçısı Gizem Saatçi, İstanbul’u terk etti. Usta yorumcu Gizem Saatçi “İstanbul beni köreltmeden terk ettim, müzik huzur ve anlatım dilidir, İstanbul’da müzik dünyası beni huzursuz etti ve anlatamadım. Huzuru bulmak için kaçtım ve Fethiye’ye yerleştim.

Konserim olduğunda ya da medya için röportajlarım olduğunda üşenmeden gidip, geliyorum, hem akıl sağlığıma hem de bedensel sağlığıma kavuştum. Kanser olmak istemiyorsanız İstanbul’dan kaçın, müziğin kendisi değil ama İstanbul’daki müzik dünyası bana kaçmayı ve işimi huzurla yapmayı anlattı” dedi. Fethiye’de yaşamını sürdüren Gizem Saatçi, konser çalışmalarına hızla devam ederken, yeni şarkılarının da yolda olduğu ve çok ses getireceği vurgusunu da yaptı. GİZEM SAATÇİ FARKINDAYIM KLİP VE ŞARKI LİNK

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ASRIN GAZETESİ 21 YAŞINDA
ASRIN GAZETESİ 21 YAŞINDA
İYİ PARTİ %50LİK SU ZAMMINA İTİRAZ ETTİ
İYİ PARTİ %50LİK SU ZAMMINA İTİRAZ ETTİ
"