Advert Advert -------------------------------- Advert Advert
Advert

SANCAR’DAN 10 KASIM MESAJI

Cumhuriyet Halk Partisi Uşak il başkanı Nadi Sancar, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete intikalinin 81. yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

SANCAR’DAN 10 KASIM MESAJI
SANCAR’DAN 10 KASIM MESAJI egeseshaber

Kurtuluş savaşının önderi, Özgürlük ve Bağımsızlığın simgesi, ebedi  başkomutan , eşsiz devrimci Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ebediyete intikal edişinin 81.yıl dönümünde büyük bir özlem ,şükran ve minnetle anıyorum.

Büyük Atatürk’ün ilke ve devrimlerinin değeri her geçen gün toplumumuzun tüm kesimlerince daha iyi anlaşılıyor,kan ve barut kokusunun hakim kılınmaya çalışıldığı coğrafyamızda özgür ve onurlu yaşamak isteyen milyonlara ilham vermeye devam ediyor.

Atatürk’ün harcını  bağımsızlık bilinci ve Milli Egemenliğe kayıtsız bağlılıkla kardığı  Türkiye Cumhuriyetinin temel ilkeleri ve kuruluş değerleri, mazlum milletler için kendilerini barışa,huzura, adalete ve demokrasiye ulaştıracak pusula olma görevini sürdürüyor. Bu bağlamda Atatürk’ün kurucusu olduğu Cumhuriyet sayesindedir ki ,ülkenin gerçek sahipleri bir kişi, bir aile veya bir zümre değil,milletin kendisidir.

Cumhuriyetimizin temeli olan Demokratik, Laik, sosyal hukuk devleti ilkesi, milli egemenliğin güvencesi ve karşı karşıya bulunduğumuz adaletsizliklerin, haksızlıkların , ekonomik ve sosyal sorunların çaresidir. Bu nedenle özgür ve onurlu yaşamak isteyen her yurttaşımız Cumhuriyetimizi temel ilke ve değerlerine kararlılıkla sahip çıkma ve Cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırma ,ülkemizde mutlak adaleti sağlama mücadelesinin parçasıdır.

Bu duygu ve düşüncelerle ebediyete intikalinin 81.yıl dönümünde Aziz Atatürk ve silah arkadaşlarını,vatanımız için şehit düşmüş tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyor,Aziz hatıraları önünde saygıyla eğiliyorum, tüm gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AK PARTİLİ TUĞRUL'DAN SİYASİ PARTİLERE BAYRAM TELEFONU
AK PARTİLİ TUĞRUL'DAN SİYASİ PARTİLERE BAYRAM TELEFONU
DÖRT GÜNDÜR KAYIPTI CESEDİNE ULAŞILDI
DÖRT GÜNDÜR KAYIPTI CESEDİNE ULAŞILDI
"