Advert

UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI ATAMIZI DUALARLA ANDI

Ülkü ocakları Uşak İl Başkanlığı Gazi Mustafa Kemal Atatürk,ün ölümünün 81.ölüm yıl dönümü nedeniyle Uşak Tiritoğlu parkından lokma döktürüp Kur'an-ı Kerim Tilaveti Gerçekleştirdi.

UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI ATAMIZI DUALARLA ANDI
UŞAK ÜLKÜ OCAKLARI ATAMIZI DUALARLA ANDI egeseshaber

Ülkü ocakları Uşak İl Başkanı Muhittin Selçuk Bozkurt açıklamasında şu sözlere yer verdi.Dünya genelinde tarih üzerine otorite kabul edilen üstatlar, çok az isim üzerinde ittifak etmişlerdir. Bu çok az isimlerden biri de şüphe götürmez bir şekilde Gazi Mustafa Kemal Atatürk'tür. Askeri ve siyasi bir deha olduğu dost düşman herkes tarafından kabul edilmiş, onun bu dehası en sağlam mermerlere sonsuza dek silinmeyecek şekilde kazınmıştır. Ki o mermerler, Türk'ün asil ruhundan damıtılmış, mukaddesatın ve milli cevherin mayasıyla harmanlanmıştır.

Mümtaz bir Türk milliyetçisi olan Gazi Paşa'mız, bunu her fırsatta belirtmiş, her hamlesinde de milli bir devlet kurma gayesi gütmüştür. Hayatını okuduğumuz zaman, aksiyonun, onun karakteri olduğu aşikardır Uşak Ülkü Ocakları Olarak; Cumhuriyetimiz'in Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Ebediyete İntikalinin 81. Yıl Dönümü Nedeniyle Kur'an-ı Kerim Tilaveti Gerçekleştirip Ardınan Atamızın Ruhuna Lokma İkramında Bulunduk. Katılım Sağlayan MHP İl, İlçe, Kadın Kolları Yönetimi, Partimizin Mensupları ve Katılım Sağlayan Tüm Halkımıza Teşekkür Ederiz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"BAROLAR ÇOKLU BARO İLE SİYASALLAŞACAK"
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
"