Advert

Özel günde, okula, öğretmen ve öğrencilere özel hediye

Denizli’de Molla Ahmet İlköğretim Okulu’na Ömer Halis Demir köşesi yaptırıldı. Öğretmenler günü nedeniyle düzenlenen törenle köşenin açılışı yapıldı.

Özel günde, okula, öğretmen ve öğrencilere özel hediye
Özel günde, okula, öğretmen ve öğrencilere özel hediye egeseshaber

Okul öğretmenlerine ve öğrencilere çeşitli hediyeler verildi. Prof. Dr. Cevat Akşit Yurt Müdürü Adil Yapar’ın öncülüğünde, Babadağ Kaymakamı Ahmet Ali Altıntaş, Babadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Nihat Topkara ve Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezai Söylemez’in de desteğiyle Molla Ahmet İlk Öğretim Okulunda 15 Temmuz Şehidi, Şehit Ömer Halis Demir, köşesi yaptırıldı.

Öğretmenler günü nedeniyle okulda düzenlenen törenle Ömer Halis Demir köşesi açıldı. Özel gün ve açılış nedeniyle okul öğretmenlerine ve öğrencilerine çeşitli hediyeler verildi. Öğrencilerin anlamlı günü ve 15 Temmuz Şehidi Ömer Halis Demir’i unutmamaları için farklı bir etkinlik düzenlemek istediklerini anlatan Hizmet-İş Sendikası Denizli Şube Başkanı Sezai Söylemez, “Öğretmenler gününü bu yıl ilçeye bağlı bir mahalle ilkokulunda kutlamak istedik. Özel güne bizde özel olarak hazırlandık. İlk olarak okulumuz için 15 Temmuz Şehidimiz Ömer Halis Demir adına köşe hazırlattık. Düzenlenen tören kapsamında köşemizin açılışı yapıldı. Öğretmenler gününe özel günde öğretmenlerimiz içinde çeşitli hediyeler hazırlattık. Okul öğrencilerimizi de unutmayarak onlar içinde çeşitli sürpriz hediyeler hazırlatarak dağıtımını yaptık. Özel güne özel hazırlanan pastamızı da keserek ilkokul öğrencilerimizle güzel anlamlı bir gün geçirdik” dedi

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"BAROLAR ÇOKLU BARO İLE SİYASALLAŞACAK"
UŞAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN DEAŞ OPERASYONU
UŞAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN DEAŞ OPERASYONU
"