Advert

Hacı Şerif, Uşak'ta Hizmete Açıldı...

1938 Yılından itibaren Ege bölgesine özgü yöresel tatları ile ün salmış Hacı Şerif tatlıları artık Uşak'ta...

Hacı Şerif, Uşak'ta Hizmete Açıldı...
Hacı Şerif, Uşak'ta Hizmete Açıldı... egeseshaber

Hacı Şerif Uşak Şubesi'nin, İsmetpaşa Caddesinde görkemli bir şekilde açılışı gerçekleştirildi ve hizmete girdi.

ismet Paşa Caddesi'nde açılışı gerçekleştirilen Hacı Şerif tatlılarını Uşak'a kazandıran Gül Nihal Albayrak ve Murat Albayrak, işletme hakkında bilgiler verdi. 

Murat Albayrak yaptığı açıklamada "Eşimle ben Uşak'lıyız. 20 yıl önce biz Denizli'ye gittik, tekstil işiyle uğraştık. 20 yıl sonunda tekrar Uşak'a birşey yapmak istedik, 15 yıldır da helva işi aklımdaydı.

Uşak'ta helva işi biraz kısır kaldı, helvacılar 1938'den beri bu işi yapan Mithat amcamız 4. kuşak, işi çok güzelleştirdiler. Konseptler çok güzel oldu, ürünlerinde hiç bir şekilde glikoz kullanmadılar, kullanmıyorlar. Ürünlerin tamamı en üst kalitede... Türkiye'de en iddialı satılabilecek, en lezzetli tadılabilecek ürünler Hacı Şerif markası altında olunca biz de Uşak'a bunu kazandıralım istedik. Tatlı; tatlı olmamalı, tatlı lezzetli olmalı...

Biz de bunu istedik, Uşak'a da kazandırdığımız için mutluyuz." dedi. Gül Nihal Albayrak ise "Burayı açmadan önce Hacı Şerif'in fabrikasını dolaştım. Her bir ürün tek, tek odalarında üretim hanelerinde, o kadar itinalı, o kadar çalışanları ile özverili şekilde yapılıyor ki... Orayı gördükten sonra anlayabiliyorsunuz, bunların ne kadar lezzetli olabileceğini... Biz Uşak'ta olmaktan çok mutluyuz." dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET ALTAY'IN ANNESİ ULUBEY'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
MEHMET ALTAY'IN ANNESİ ULUBEY'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM'DAN ASKERLERİN ÖZLÜK HAKLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM'DAN ASKERLERİN ÖZLÜK HAKLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA
"