Advert

MÜZİSYENLER ALKOL YA DA UYUŞTURUCU KULLANMIYOR!

İstanbul Anadolu Yakası’nın yeni buluşma noktası Kartal Anatolium Marmara Avm’nin Cumartesi konserlerinde bu hafta sahne, kendine özgü tarzıyla sevilen Aydilge’nin oldu.

MÜZİSYENLER ALKOL YA DA UYUŞTURUCU KULLANMIYOR!
MÜZİSYENLER ALKOL YA DA UYUŞTURUCU KULLANMIYOR! egeseshaber

Her hafta sevilen isimleri ziyaretçileriyle buluşturan Anatolium Marmara Avm’nin Kral Pop Radyo’nun medya sponsoru olduğu konserleri, büyük ilgi görmeye devam ediyor. Haftasonu alışverişi için geldikleri Anatolium Marmara’da konser izleme keyfi yaşayan alışverişseverler; Aydilge’nin sevilen şarkılarıyla unutamayacakları bir akşam geçirdiler.

KONSER ÖNCE YEŞİLAY ÇOCUK DERGİSİ’NİN STANDINA UĞRADI Aydilge konser öncesİ Anatolium Marmara Avm’de kutlanan Yeşilay Çocuk Dergisi Mavi Kırlangıç’ın 50. Yıl pastasının kesimine katıldı ve iddialı cümleler kurdu. MÜZİSYENLER ALKOL VE UYUŞTURUCU KULLANIYOR GİBİ BİR ALGI VAR Aydilge: “Sanki müzisyenler sahneye çıkmadan önce, ya da eser üretebilmek için alkol ve uyuşturucu kullanıyorlar gibi bir algı var… Onları sanatçı kılan şey içlerindeki yetenekleridir. Bakın şu an nasıl yüksek dozda mutluluk yaşıyoruz, kafamız kendiliğinden güzel, hiçbir maddeye ihtiyaç duymadan…” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"BAROLAR ÇOKLU BARO İLE SİYASALLAŞACAK"
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
"