Advert

Engelliler Meclisi Büyükşehir'i Ziyaret Etti

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Hasan Şahin ve Yürütme Kurulu Üyelerini konuk etti.

Engelliler Meclisi Büyükşehir'i Ziyaret Etti
Engelliler Meclisi Büyükşehir'i Ziyaret Etti egeseshaber

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık, Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Hasan Şahin ve Yürütme Kurulu Üyelerini konuk etti. 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla gerçekleştirilen ziyarette Meclis Başkanı Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık'a meclis faaliyetleri hakkında bilgiler aktardı.

Kent Konseyi Engelliler Meclisi'nin Faaliyetleri Hakkında Bilgi Verildi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Engelliler Meclisi Başkanı Hasan Şahin, Yürütme Kurulu Üyeleri ve Muhtarlar Meclisi Başkanı ile birlikte 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Manisa Büyükşehir Belediyesine ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanvekili tarafından konuk edilen Engelliler Meclisi heyetine Kent Konseyi Genel Sekreteri Alper Pınarcı da eşlik etti. Kent Konseyi Engelliler Meclisi'nin faaliyetleri hakkında bilgi veren Meclis Başkanı Hasan Şahin, Manisa'da faaliyet gösteren 16 derneği Engelliler Meclisi çatısı altında topladıklarını, ortak sorunların çözümü için aynı amaçla bir araya geldiklerini söyledi. Meclis Başkanı Hasan Şahin daha sonra Manisa'da yaşayan engelli vatandaşların sorunlarının yer aldığı dosyayı Manisa Büyükşehir Belediye Başkanvekili Mehmet Palabıyık'a aktardı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkanvekili Mehmet Palabıyık ise Manisa'da yaşayan tüm engellilere sağlık ve huzur temennisinde bulundu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"BAROLAR ÇOKLU BARO İLE SİYASALLAŞACAK"
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
"