Advert

ÇOCUKLAR BİLGİ YARIŞMASINDA BULUŞTU

Gençlerin ve çocukların donanımlı birer birey olabilmeleri için Aydın genelinde birçok kültür merkezi açan ve buralarda onlara birçok etkinlik ile buluşturan Aydın Büyükşehir Belediyesi bir bilgi yarışmasıyla gençlerin bilgilerini sınamalarını sağladı.

ÇOCUKLAR BİLGİ YARIŞMASINDA BULUŞTU
ÇOCUKLAR BİLGİ YARIŞMASINDA BULUŞTU egeseshaber

 Aydın Büyükşehir Belediyesi bir bilgi yarışmasıyla gençlerin bilgilerini sınamalarını sağladı. Şükran Güngör-Yıldız Kenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonu'nda düzenlenen etkinlikte çocuklar birbirleriyle yarışarak keyifli zaman geçirdi. 

Aydın genelinde 17 ilçedeki 25 kültür merkezlerindeki elemelerde başarılı olan 42 çocuk, üçerli gruplar halinde birbirleriyle kıyasıya bir şekilde yarıştı. Dördüncü ve beşinci sınıf öğrencilerinin katıldığı yarışmada çocuklara sözel, sayısal, genel kültür, çoklu yetenek ve sesli sorular soruldu.

Yarışmada dördüncü sınıflardan Hümeyra Uysal, Zeynep Sıla Açılan ve Ayşenur Topçu birinci olurken, beşinci sınıflardan ise Gülselin Kural, Emir İrem Ünlü ve Emre Rüzgar birinci oldu. 

Çocukların aileleri de çocuklarına destek olmak için kültür merkezine gelirken yarışmaya katılan tüm çocuklara Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli armağanlar ve katılım belgesi verildi

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, tüm çocukları tebrik etti.

.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"