Advert Advert -------------------------------- Advert Advert

ASRIN GAZETESİ 21 YAŞINDA

Asrın Gazetesi 21 Yaşına Girdi. 15 Ocak 2000 Tarihinde, 2. El Küçük Tahta bir masa,...

ASRIN GAZETESİ 21 YAŞINDA
ASRIN GAZETESİ 21 YAŞINDA egeseshaber

15 Ocak 2000 Tarihinde, 2. El Küçük Tahta bir masa, Küçük negatif 36 pozlu bir Fotoğraf makinesi, Plastik 2 Tabure, eski model bir Daktilo ile haberleri hazırlayıp, Tabloid  (küçük) boyda Siyah/Beyaz  (Dergi gibi) Haftalık olarak yayın hayatına başladık.

Haftalık ve yerel anlamda Tek ilkemiz Doğruları Dürüstçe, Korkusuzca haklının yanında, yapılan hizmetleri yazmak, yanlış yapılanları eleştirmekti. Kimsenin kalbini kırmadan, Tarafsızca okurlarımızın yanında rahatça okumaları için Asrın Gazetesinin Yayınını yapmaya başladık.

YEREL GAZETE ÇIKARMAK ÇOK ZORDUR

Yerel Gazete Çıkarmak Çok Zordur, zira bu zorluklar içerisinde ya birilerine sırtını dayayacaksın ( siyasi veya mafya anlamında) yada Dürüstçe okuyucu halkına sırtını dayayacaksın. En doğru bir kararla okuyucularımıza sırtımızı dayadık. Çok Şükür şuan 21 yaşına girdik.

21 Yıl boyunca kimseye Şantaj Yapmadık, belden aşa vurmadık, rahatsız edici haberler yapmadık. Senin hakkında şu bilgiler var bana para vermezsen yazarım haaa demedik. Bana abone ol-reklam ver haaa tehdidi yapmadık. Doğrular Doğrultusunda Çizgimizi BOZMADIK. Okuyucularımızın Güvenini Kazandık. Zaten tükenmeyen Servet, Güven ve İtibar değilmidir?

Çok Şükür Gecenin 03’ünde Uşak’ımızın caddelerinde Arkamıza Bakmadan korkusuzca gezerim.

Uşak’lılarımızın Yüz Akı şahsıma 27 Yıllık, Asrın Gazetesi olarak 21 YAŞINDAYIZ.

Asrın Gazetesi, 21 Yıl boyunca haftalık yayın hayatına sadık kalarak muntazaman çıktık. Uşak merkezi yanı sıra, İlçelere, beldelere, köy muhtarlarımıza ve Ankara da ki TBMM de seçilmiş Vekillerimize gazetemizi göndererek okumalarını sağladık.

TEŞEKKÜRLER UŞAK

Haftalık Tarafsız Siyasi bir gazete olarak yayın hayatımızda, ASRIN GAZETESİNE  destek veren saygıdeğer okuyucularımıza, Abone olarak ve Reklam vererek ayakta kalmamızı sağlayarak yavaş yavaş büyüyüp siyah-beyaz tabloid ten renkli Ulusal boya ulaştık, Zirveye tırmandık.

TEŞEKKÜR TÜM OKUYUCULARIM, TEŞEKKÜRLER UŞAK

ASRIN GAZETESİ AHMET BİLGİ ÖZKUTLU

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mustafa KARAPINAR     2020-02-21 Gazeteci olmak, gazete çıkarmak artık gününüzde iyice zorlaştı. Emek kutsaldır. Bizler anayasal hak olan haber alma hakkını kamuoyu adına yerine getiren gecesi gündüzü ailesi olmayan insanlarız. Herkesin kaçtığı yere biz koşarak gideriz. Saygılar. Tebrik ediyorum Ahmet abi. Başarılar. Denizli’den selam, sevgiler...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP UŞAK İL  BAŞKANI ALİ KARAOBA'DAN VİRÜS AÇIKLAMASI
CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA'DAN VİRÜS AÇIKLAMASI
UŞAK’TA ŞEHRİN DÖRT BİR YANINA EL DEZENFEKTE NOKTALARI KURULUYORAnchor
UŞAK’TA ŞEHRİN DÖRT BİR YANINA EL DEZENFEKTE NOKTALARI KURULUYORAnchor
"