Advert Advert -------------------------------- Advert Advert

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK MUĞLA'DA

Çeşitli toplantılara katılmak ve incelemelerde bulunmak üzere Muğla’ya gelen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Muğla valisi Esengül Civelek ve protokol üyeleri tarafından karşılandı

MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK MUĞLA'DA
MİLLİ EĞİTİM BAKANI SELÇUK MUĞLA'DA egeseshaber
İlk olarak Menteşe Olgunlaşma Enstitüsünüziyaret eden Bakan Selçuk, okul bahçesinde öğrencilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.
Bakan Selçuk daha sonra Muğla Valiliğini ziyaret etti. Burada şeref defterini imzalayan Ziya Selçuk daha sonra Valilik Toplantı Salonunda İl Eğitim Değerlendirme Toplantısına katıldı.
Geleceğin Öğretmenleri ile Buluştu
Bakan Selçuk Valilik programının ardından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde düzenlenen "2023 Eğitim Vizyonu ile Uyumlu Bir Eğitim Fakültesi" programında öğretmen adayı öğrencilerle bir araya geldi. 
Programın ardından, hayatını kaybeden eski İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Aksan'ın Muğla Milli Eğitim Müdürlüğü bahçesindeki cenaze törenine katılan Bakan Selçuk, aileye taziyelerini iletti.
Bakan Selçuk, daha sonra iş insanları, hayırseverler ve sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin katılımıyla Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nda (MUTSO) düzenlenen programda, eğitime katkı sağlayan 60 hayırsevere plaket verdi.
Projeleri İnceledi
Plaket töreninin ardından MSKÜ Atatürk Kültür Merkezi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Salonu'nda "Ziya Öğretmen ile eğitim buluşması" toplantısına katılan Bakan Selçuk, daha sonra Muğla ve ilçelerindeki okullarda ulusal ve uluslararası yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin stantlarda sergilenen projelerini inceleyerek bilgi aldı.
Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk’a Muğla Valisi Esengül Civelek, Muğla Milletvekilleri Mehmet Yavuz Demir, Yelda Erol Gökcan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Çiçek, Menteşe Kaymakamı Caner Yıldız, İl Milli Eğitim Müdürü Pervin Töre eşlik etti.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
CHP UŞAK İL  BAŞKANI ALİ KARAOBA'DAN VİRÜS AÇIKLAMASI
CHP UŞAK İL BAŞKANI ALİ KARAOBA'DAN VİRÜS AÇIKLAMASI
UŞAK’TA ŞEHRİN DÖRT BİR YANINA EL DEZENFEKTE NOKTALARI KURULUYORAnchor
UŞAK’TA ŞEHRİN DÖRT BİR YANINA EL DEZENFEKTE NOKTALARI KURULUYORAnchor
"