Advert

CHP UŞAK İL KADIN KOLLARI YENİ BAŞKANI AYŞE AYAZ OLDU

Cumhuriyet Halk parti İl Kadın Kolları olağan Genel kurulu parti binasında yapıldı. Olağan genel kurulda tek liste olarak eski İlçe kadın kolları Başkanı Ayşe Ayaz’ın listesi aday gösterilerek İl kadın kolları Başkanı Ayşe Ayaz Seçildi. 130 delegenin 70 i nin oyunu alarak Başkanlık koltuğuna oturdu. Eski Başkan Zehra Uzpeder, görevi Ayşe Ayaz’a devir etti.Kongreye CHP Uşak İl Başkanı Dr. Ali Karaoba, Merkez ilçe Başkanı Uğur Dümen, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Leyla Özler. ilçe Kadın kolları başkanları ve üyeleride katıldı.Parti binasında yapılan genel kurulda konuşma yapan Yeni Başkan Ayşe Ayaz’ şu sözlere yer verdi.

CHP UŞAK İL KADIN KOLLARI YENİ BAŞKANI AYŞE AYAZ OLDU
CHP UŞAK İL KADIN KOLLARI YENİ BAŞKANI AYŞE AYAZ OLDU egeseshaber

Eskişehir Anadolu üniversitesi işletme mezunuyum, emekliyim.Partimizin il, ilçe yönetim kurullarında görev aldım. Üç dönem merkez ilçe kadın kolları başkanlığını onur ve gururla yerine getirdim.parti programlarına destek oldum.Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde ve çizdiği yolda ;tüm il , ilçe başkan ve yönetim kurulu arkadaşlarım,gençlik kollarımız ile birlikte parti içi iktidar için değil,cumhuriyet halk partimizin iktidarı için ,durmadan ,yılmadan , korkusuzca kol kola ,omuz omuza çalışmaya adayım.

İşçi kadınlarımızın haklarını alamadığı, şiddete maruz kaldığı, okuyamadığı, okutulmadığı, çocukluğunu bile yaşayamadan evlendirildiği bir toplumda kadınların sesi olacağımıza inancım ve umudumla. Gelin kadınlar , gelin beraber , hep birlikte,hepimiz bir olalım birlik olalım. Biliyorum ki yolumuz uzun ve mücadele yolu. Ama inanıyorum ki mücadelemizi büyüttükçe, güçlendirdikçe yarınlarımız daha özgür olacak. Biz kadınlar,İçine tıkmaya çalışılan kalıplara sığmayacağız.Bize biçilen roller için değil,Hak ettiğimiz yaşam için var olmaya devam edeceğiz.

Yaşamımıza ve haklarımıza sahip çıkacağız.Şiddete ve tüm haksızlıklara karşı,kararlı duruşumuz yetecek bu şiddet kültürünü değiştirmeye ve yok etmeye.Yoktur kadının rengi,Gökkuşağı olur dersin bazen,Bir bakarsın hayal olur.Hayal edersin ister istemez.Bir bakmışsın ki gökkuşağı.Partimizin iktidarına beraber hep birlikte çalışıp ulaşabilmemiz dileğiyle.

CHP UŞAK İL KADIN KOLLARI KONGRESİ

BAŞKAN

 

 

AYŞE AYAZ

 

 

İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU ASİL ÜYELERİ

 

 1. KEZİBAN ALTINER
 2. BİRSEN AKTAŞ
 3. FADİME BOZKURT
 4. PINAR ÇELİKHAN
 5. KÜSÜM ÇETİN
 6. HÜLYA ÇEŞMECİ
 7. ZUHAL DANIŞMAZ
 8. AYTEN DÖNMEZ
 9. FATMA KARAKAYA
 10. ADİLE KARAMAN
 11. ÜLKER KÜÇÜKARSLAN
 12. HALİME KÜLÇE
 13. MELEK SARAÇOĞLU
 14. NECLA ÖNLÜ

 

İL KADIN KOLLARI YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

 

 1. DUDU AYTAŞ
 2. FUNDA BAYER
 3. ŞENNUR ÇAM
 4. DÜRDANE EZEL
 5. MERAL KANIARİ
 6. FATMA KELEŞ
 7. GÜL KILINÇ
 8. NERMİN KIZILÖZ
 9. FADİME KURT
 10. AYŞE MERSİNLİ
 11. HİCRAN SÜNGÜ
 12. HACER TATLIDİL
 13. DÖNDÜ TÜRK
 14. NAİLE TÜRK

 

KURULTAY DELEGELERİ

 

 1. AYŞE AYAZ
 2. LEYLA ÖZLER
 3. ZEHRA UZPEDER

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UŞAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN DEAŞ OPERASYONU
UŞAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN DEAŞ OPERASYONU
UŞAK'TA RESTORANTA SİLAHLI SALDIRI: 1 KİŞİ ÖLDÜ
UŞAK'TA RESTORANTA SİLAHLI SALDIRI: 1 KİŞİ ÖLDÜ
"