Advert

ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLI KARACA'DAN KANDİL MESAJI

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Karaca Berat Kandili vesilesiyle mesaj yayımladı.

ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLI KARACA'DAN KANDİL MESAJI
ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLI KARACA'DAN KANDİL MESAJI egeseshaber
Alperen Ocakları Uşak İl Başkanı Ali Karaca Berat Kandili ve Polis Haftası sebebiyle yazılı açıklama yayımladı. Karaca açıklamasında şu ifadeleri kullandı:
“Yüce Allah’ın rahmet, lütuf ve mağfiretiyle tecelli ederek, kullarına bağışlanma kapılarını ardına kadar araladığı; müminlerin dualarına icabet ettiği, günahlarını affettiği, yapılan ibadetleri normal zamanlardan kat kat fazla mükâfatlandırdığı bir gece olan Berat Kandiline erişmenin mutluğunu yaşıyoruz. Tefekkür ve şükür vesilesi olan kandiller, hepimiz için ruhani bir arınma, aydınlanma ve hayat muhasebesi imkânı sağlayan gecelerdir. İnsanlığın anlam ve gönül dünyasına ışık tutan Berat Kandili de tıpkı diğer kandil geceleri gibi toplumumuz için vazgeçilmez bir öneme sahiptir. Yüce Allah'ın affına sığınmak, bağışlanma dilenmek için biz Müslümanlara fırsat sunan Berat Kandili, aynı zamanda, insanlar arasındaki dargınlıkları, küskünlükleri gidermek, yıktığımız gönülleri, kırdığımız kalpleri onarmak için de bir fırsattır. Bu özel gece dolayısıyla, tüm vatandaşlarımız vicdani bir muhasebe yapmasını, dargınlıkları ve küskünlükleri unutmasını, barışın, dostluğun ve kardeşliğimizin pekiştirilmesi için çaba harcamasını temenni ediyorum. Bu vesile ile tüm Türk-İslam Alemi’nin, milletimizin ve Uşak’lı hemşerilerimin Berat Kandili'ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm insanlığa hayırlar getirmesini Rabbimden diliyorum Ayrıca Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için ordumuzla birlikte canla başla, fedakarca çalışan  yaptıkları kutsal hizmetlerle farkındalık Oluşturarak  gece- gündüz, yaz-kış fark etmeden çalışmaya devam eden değerli Polislerimizin Polis Haftasını Kutlarım. Unutulmamalıdır ki Polis Devlet Gücünün Temsilcisidir. Tüm Polislerimize Şükranlarımı Sunuyorum.
ALPEREN OCAKLARI UŞAK İL BAŞKANLIĞI Olarak TÜRK-İSLAM Coğrafyası Ve Milletimiz adına gelecek günlerin sağlıklı, huzurlu, bereketli olmasını Allah'tan niyaz ediyoruz.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UŞAK'TA RESTORANTA SİLAHLI SALDIRI: 1 KİŞİ ÖLDÜ
UŞAK'TA RESTORANTA SİLAHLI SALDIRI: 1 KİŞİ ÖLDÜ
"EMEKLİ MAAŞLARI SALGINLA BERABER İYİCE YETERSİZ HALE GELMİŞTİR"
"