Advert

HÜSEYİN BAŞ BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ'NİN YENİ GENEL BAŞKANI OLDU

Bağımsız Türkiye Partisi Merkez Yönetim Kurulu Genel Başkan Prof. Dr. Haydar Baş'ın 14 Nisan'daki vefatından sonra olağanüstü toplandı.

HÜSEYİN BAŞ BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ'NİN YENİ GENEL BAŞKANI OLDU
HÜSEYİN BAŞ BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ'NİN YENİ GENEL BAŞKANI OLDU egeseshaber

Koroncavirüs salgını nedeniyle online yapılan toplantıda Prof. Dr. Başı'ın oğlu Avukat Hüseyin Baş, oybirliğiyle genel başkalığa seçildi.

HÜSEYİN BAŞ: En Büyük Destekçim Kadromuz
BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, yaptığı teşekkür konuşmasında, şunları söyledi: "Hepimizin başı sağolsun. Biz acıyı yaşıyoruz. Bu göreve layık görüldüğüm için MYK üyelerine ve parti teşkilatına teşekkür ediyorum. Prof. Dr. Baş'ın davasını en güzel şekilde ve layıkıyla taşıyacağıma, taşımaya gücümün yettiğinin ötesinde çaba göstereceğime söz veriyorum. Burada Prof. Dr. Baş'ın 'her bir ilde 50 kabine çıkartırım' dediği bu mevcut teşkilatı en büyük destekçim olarak görmenin mutluluğu, gururu ve rahatlığıyla bu görevi taşımaya çalışacağıma hepinize söz veriyorum. Allah hepimiz için en hayırlısını nasip etsin. Çok güzel günler geleceğine inanıyorum. Bizler Atatürk gibi olmak için, bu davayı sahiplenmek ve sırtlanmak için elimizden geleni yapacağız. Allah da bize bu yolda kutlu kaderler nasip etsin. Hepinize çok teşekkür ediyorum.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Ahmet KOZAK BTP Ege Bölge Müfettişi     2020-04-24 Çok Teşekkürler Sayın ismail ÇETİN Beyefendi...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"BAROLAR ÇOKLU BARO İLE SİYASALLAŞACAK"
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
"