GÜNCEL

Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı Mübarek Ramazan ayında ihtiyaç sahibi aileleri unutmadı.

Her yıl olduğu gibi bu yılda Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Ülkü Ocakları harekete geçti. İhtiyaç sahibi ailelerin en azından Ramazan ayı içerisinde bile olsa bir nebze hafifletmek için harekete geçen Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı şehir merkezinde ve ilçelerde bulunan teşkilat mensuplarıyla ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardımı ve temizlik malzemesi yardımı yapmaya başladı.

Konuyla ilgili konuşan Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanı Muhittin Selçuk Bozkurt, Ramazan ayının öneminden bahsederken, yapılan yardımları ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırmaktan mutluluk duyduklarını belirtti. Selçuk, ‘’Ramazan berekettir, Ramazan paylaşmaktır, Ramazan insanın kendi nefsiyle bedenen verdiği en büyük savaştır. Ramazan, toplumda tüm vatandaşların birbirini hatırlamasıdır. Ramazan ayında Ülkü Ocakları Uşak İl Başkanlığı olarak, il ve ilçe ocaklarımızda tespit ettiğimiz ve bize ulaşan ailelerimize vatandaşlarımızdan gelen ve kendi hazırladığımız yardım kolilerini iletiyoruz. Bunu yaparken maddi manevi bize destek olan herkese teşekkür ederiz.’’ Dedi. HER ZAMAN DEVAM EDECEĞİZ

Yardım çalışmalarını nakti, kılık kıyafet ve gıda kolisi olarak sürekli yaptırdıklarını dile getiren Selçuk, ‘’Biz ihtiyaç sahibi ailelerimizi sadece Ramazan ayında değil hatırlamıyoruz, yılın her döneminde elimizden geldiği kadar yardım etmeye çalışıyoruz, etmeye de devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.