Advert

MUHTEREM AKGÖZ NAKİL BEKLİYOR

Muhterem Akgöz, hayata tutunmak için organ nakli bekliyor. İki çocuk babası olan Akgöz uzun süredir çektiği rahatsızlığın sebebini İzmir’de tam teşekkülü hastaneye gidince öğrendi.

MUHTEREM AKGÖZ NAKİL BEKLİYOR
MUHTEREM AKGÖZ NAKİL BEKLİYOR egeseshaber

Muhterem Akgöz "Birkaç üniversiteye başvurmamıza rağmen halen bir nakil olayı çıkmadı.Yaklaşık 20 gündür İzmir Eğe Üniversitesinde yatmaktayım.O yüzden nakil bekliyorum. Bana bir karaciğer veren olursa çok memnun olurum. Kendi ihtiyaçlarımı kendim karşılıyorum şimdilik. Ama hastalık ilerledikçe bu durumların kötüye gideceğini söylüyorlar.

Hayat gittikçe zorlaşıyor. Özellikle karaciğerin rahatsın olması  benim hayat şartlarımı da çok zorluyor..

İnsan sağlığının değerini kaybedince çok daha iyi anlıyor. Şu an dışarıda bir yürüyüş yapmak için neler vermezdim. Dışarıda arkadaşlarımla vakit geçirmek. İnsanların günlük farkında olmadığı şeyler bile bizim için çok kıymetli. O yüzden tekrar sağlığıma kavuşmak istiyorum.

Çocuklarımla daha çok vakit geçirmek istiyorum. Yaşama tutunmak istiyorum. Bunun yanında da tıbbın geliştiğinden dolayı da diğer kan grupları ile çapraz nakil olabiliyor. Bu konuda bana yardım edecek gönüllü arkadaşlardan gelecek cevapları bekliyorum. Benim hastalığımdan olan kişilerle görüşüp çapraz nakilde yaptırabiliriz. İnsan umudu hiçbir zaman bitmemeli, hayata sarılmalı ve güzel şeyler düşünmeli" dedi.

Sağlığınızın kıymetini bilin.Hayat iniş ve çıkışlarla dolu.Benim gibi dünyada birçok hasta var Allah onlarında yardımcısı olsun acil şifalar versin inşallah."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Umut durakli     2020-06-06 05437231106 bu numaradan yardım etmek istiyenler ulasabilirler
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"