Advert

MANİSA BÜYÜKŞEHİR'İN BETON YOLLARINA MUHTARLARDAN TAM NOT

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı tarafından Yunusemre ilçesi Bağyolu-Gülbahçe mahalleleri arasında yapılan beton yol çalışmaları devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, devam eden çalışmaları inceleyerek ekiplere kolay gelsin dileklerini iletti.

MANİSA BÜYÜKŞEHİR'İN BETON YOLLARINA MUHTARLARDAN TAM NOT
MANİSA BÜYÜKŞEHİR'İN BETON YOLLARINA MUHTARLARDAN TAM NOT egeseshaber

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından merkez ve ilçelerde devam eden yol yapım çalışmaları planlanan program dahilinde devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri Yunusemre ilçesi Bağyolu ile Gülbahçe Mahallelerini birbirine bağlayan yolda beton yol uygulamasına devam ediyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu, çalışmaların son durumu hakkında kendisine eşlik eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay’dan bilgi aldı.

"Bizim Tahmin Ettiğimizden Çok Daha Güzel Oldu"

Yapılan inceleme sırasında Bağyolu Mahalle Muhtarı Bülent Gürcan, Gülbahçe Mahallesi Muhtarı Mustafa Atalan ve Üçpınar Mahallesi Muhtarı İlker Öz de hazır bulundu. Yapılan çalışmalarla ilgili olarak Gülbahçe Mahallesi Muhtarı Mustafa Atalan, eski yolun çok kötü durumda olduğunu ifade ederek, “Gelip geçerken arabalarımızdan sürekli ses geliyordu. Şu an yapılan yolun en çok bize Gülbahçe Mahallesi’ne faydası var. Üçpınar Mahallesi’ne de faydası var. Yolumuz bizim tahmin etmediğimizden çok güzel oldu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e çok teşekkür ediyoruz. Eski hali yol çok dardı. Büyük bir araba ile karşılaştığımız zaman küçük arabalar durmak zorunda kalıyorduk. O kadar dardı. Şu an yarı yarıya genişledi. Beton yol olunca da çok güzel oldu. Biz bunu rüyamızda görmedik, hayal etmiyorduk bu kadar güzel olacağını. Onun için çok teşekkür ederiz Gülbahçe Mahallesi sakinleri olarak” dedi.

"Böyle Bir YOlu Hayal Bile Edemiyorduk"

Bağyolu Mahalle Muhtarı Bülent Gürcan ise yapılan beton yol uygulaması ile ilgili olarak, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e sonsuz teşekkürler ediyoruz. Böyle bir yolu hayal bile edemiyorduk. Hayallerimiz gerçek oldu. Eskiden iki araba yan yana geçemezdik. Burası o kadar kötüydü. Şu anda çok güzel bir yol çalışması var. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e sonsuz teşekkürlerimizi iletiriz” diye konuştu. Yapılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ali Öztozlu ile Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Kurtuluş Kuruçay, yol yapım çalışmalarına devam eden ekiplere kolay gelsin dileklerini ileterek, bir başka yol yapım çalışmasının yürütüldüğü yere hareket etti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"