Advert

VALİ CİVELEK, MARMARİS'TE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Esengül Civelek başkanlığında gerçekleşen toplantıya; Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Ersoy, Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay, il ve ilçe kurum amirleri ile mahalle muhtarları katıldı.

VALİ CİVELEK, MARMARİS'TE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
VALİ CİVELEK, MARMARİS'TE MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ egeseshaber

Toplantının açılışında konuşan Vali Civelek, koronavirüsle mücadele kapsamında ara verilen muhtarlar buluşmasına Marmaris’te yeniden başlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, toplantının açık alanda gerekli tedbirler alınarak gerçekleştirildiğini ifade etti.

“En İyi Kamu Hizmetini Sunmanın Çabası İçindeyiz”

Vali Civelek, “Bir önceki toplantıda muhtarlarımız tarafından dile getirilen ihtiyaçlar, talepler ilgili kamu kurumları tarafından mümkün olduğunca, şartlar elverdiğince yerine getirilmiştir. Hepimizin amacı ve önceliği vatandaşımızın huzuru, mutluluğu, yaşam kalitesinin iyileştirilmesi. Bu kapsamda da var gücümüzle vatandaşlarımıza en iyi kamu hizmetini sunmanın gayreti ve çabası içerisindeyiz” dedi.

"Vatandaşlarımızın İhtiyaçlarını Gidermek için Gayreti İçerisinde Bulunduk"

Koronavirüsle mücadele kapsamında muhtarların özveriyle görev yaptığını ifade eden Vali Civelek, “Koronavirüsle mücadele sürecinde siz değerli muhtarlarımız iş birliği, gönül birliği ve elbirliği ile vatandaşlarımızın tüm ihtiyaçlarını gidermenin gayreti, çabası içerisinde olduk. Muhtarlarımıza süreçteki katkıları için teşekkür ediyorum. Aynı gayretin ve çabanın normalleşme sürecinde de devam edeceğine inanıyorum.” dedi.

 

Toplantıda tek tek söz alan muhtarlar mahalleleri ile ilgili ihtiyaç ve taleplerini iletiler. Muhtarlar pandemi sürecinde kamu kurum ve kuruluşları tarafından tüm ihtiyaçlarının giderildiğini ifade ederek, memnuniyetlerini dile getirdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ BİR KEZ DAHA AB PROJESİ YÜRÜTMEYE HAK KAZANDI
UŞAK ÜNİVERSİTESİ BİR KEZ DAHA AB PROJESİ YÜRÜTMEYE HAK KAZANDI
"