Advert

REKTÖR SAVAŞ'TAN DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDE KOVİD-19 DENETİMİ

Uşak Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ekrem Savaş, Kovid-19 salgını sonrası dönülen normalleşme süreciyle beraber acil ve zorunlu tedavi gereksinimi olan hasta kabulüne başlayan Uşak Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

REKTÖR SAVAŞ'TAN DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDE KOVİD-19 DENETİMİ
REKTÖR SAVAŞ'TAN DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİNDE KOVİD-19 DENETİMİ egeseshaber

Ziyarette Diş Hekimliği Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celal Artunç ile Dekan Yardımcısı ve Başhekim Prof. Dr. Mehmet Ali Güngör yapılan çalışmalar hakkında Rektör Savaş’a bilgi verdi. Dekan Prof. Dr. Artunç “1 Haziran tarihinde Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan “Kovid-19 Pandemisinde normalleşme döneminde sağlık kurumlarında çalışma rehberi” kapsamında acil ve zorunlu tedavi gereksinimi olan hastalar kabul edilecektir. Diş tedavisi başlamış ve bu süreçte yarım kalmış hastalar öncelikli çağırılacaktır. Günlük muayene hastalarımız (Yetişkin: 44 kişi ve Çocuk: 44 kişi) telefon ve web sayfamızdan e-randevu oluşturarak muayene için randevu alabilmektedirler. Acil olmayan ve tedavisi hiç başlanmamış hastalar ise ilerleyen süreçte başvurabileceklerdir.” dedi.

"Diş Hekimliği Fakültemiz Tüm Tedbirleri Almıştır"

Rektör Savaş, çalışmalarından dolayı başta Dekan Prof. Dr. Artunç olmak üzere tüm Diş Hekimliği Fakültesi personeline teşekkür ederek “Salgın süresince Kovid-19 virüsünün bulaşma ihtimalini azaltmak ve hastalarımıza gerekli olan tedaviyi güvenli koşullarda sağlamak için Diş Hekimliği Fakültemiz tüm tedbirleri almıştır. Vatandaşlarımızın da gerekli tedbirlerini alarak hareket edeceklerinden şüphem yok.” şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"