Advert

BORNOVA'DA İSTİHDAMA İMZA

Bornova Belediyesi ve Pınarbaşı Züccaciye Toptancıları Sitesi Fincancılar Çarşısı Yönetimi, çarşının istihdam ihtiyacını karşılamak üzere protokol imzaladı. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ve Site Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Telingün’ün imzaladığı protokole göre sitedeki işletmelerin personel ihtiyacını karşılanırken, Bornova Belediyesi’nin istihdama yönelik projesi Altın Bilezik’e kayıtlı kişiler arasından seçilecek.

BORNOVA'DA İSTİHDAMA İMZA
BORNOVA'DA İSTİHDAMA İMZA egeseshaber

Fincancılar çarşısının personel ihtiyacını karşılamak  için yapılan işbirliğinin istihdama yönelik önemli bir adım olduğunu ifade eden Başkan İduğ, “İşsizlik ülkemizin en öne çıkan yakıcı sorunu durumunda. Diğer yandan da işverenler nitelikli çalışan ihtiyacını karşılayamıyor. Bu amaçla başlattığımız Altın Bilezik projemizle işe ihtiyacı olanla iş verenleri bir araya getiren bir platform oluşturuyoruz. İş arayanların eğitim ihtiyaçlarını tamamlıyor, istihdamını daha kolay hale getiriyoruz. Yaptığımız bu protokolle hem Bornovalının işe ulaşmasına, hem de Züccaciye Toptancıları sitemizin çalışan ihtiyacına katkıda bulunmuş olacağız” dedi.

İşbirliğimiz Büyüyecek

Başkan İduğ’a çarşı için verdiği desteklere plaket vererek teşekkür eden Mehmet Telingün ise, “Belediyemizle birlikte bir projenin içinde yer almaktan çok mutluyuz. Sitemizdeki işletmeler şoför, pazarlamacı, tezgahtar, depocu, muhasebeci ve bahçevan gibi çok değişik mesleklerde kalifiye çalışan bulmakta zorlanıyor. Altın Bilezik gibi bir proje yaptığınız, iş arayanla bizleri buluşturduğumuz için ayrıca teşekkür ederiz. Bornova’daki yapacağımız bu işbirliklerinin daha da büyüyeceğine inanıyoruz” dedi. 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"