Advert

CHP'Lİ YALIM'DAN ARAÇ MUAYENE ÜCRETLERİNE GELEN ZAMMA TEPKİ

Araç muayene ücretlerine gelen 410 liralık zamla ilgili açıklama yapan CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Zorunlu resmi bir soygun ve vurgun var'' dedi.

CHP'Lİ YALIM'DAN ARAÇ MUAYENE ÜCRETLERİNE GELEN ZAMMA TEPKİ
CHP'Lİ YALIM'DAN ARAÇ MUAYENE ÜCRETLERİNE GELEN ZAMMA TEPKİ egeseshaber

Araç muayene ücretlerine gelen zamlardan doalyı bir binek araç egzoz ile beraber muayene ücreti  410 lira oldu.CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım, “Zorunlu resmi bir soygun ve vurgun var'' şeklinde konuştu. Yalım, araç muayenesi gecikme ücretlerinin de affedilmesini sözlerine ekledi.

68 TL Egzoz Ödemesi

Özelleştirilen araç muayene istasyonlarında, otobüs, kamyon, çekici ve tankerler için 462 lira olurken; otomobil, minibüs, kamyonet ve özel taşıtlar ve arazi araçları 342 TL, traktör ve motosikletler için ise 174 lira alınıyor. Bunların yanında araçların 68 lira da egzoz kontrol ücreti ödemesi gerekecek.

"Araç Muayene Ücretleri Aldı Başını Gidiyor"

“Araç muayene ücretleri aldı başını gidiyor'' diyerek sözlerine devam eden Yalım, şunları da sözlerine ekledi: “Egzoz ile birlikte otomobil muayene ücreti 410 TL'yi buldu. 20 dakika bile sürmeyen bu işlemde acaba hangi emek harcanıyor, ne masraf yapılıyor? Zorunlu, resmi bir soygun ve vurgun var.”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"