Advert

MİNİKLERE ÖZEL MORAL ETKİNLİĞİ

Bornova Belediyesi ‘Okul Dışarıda’ projesi ile Koronavirüs tedbirleri kapsamında evde kalan ve normalleşme süreci ile dışarıya çıkmaya başlayan çocuklara özel etkinlik düzenledi. Kavaklıdere ve Gökdere Mahallelerinde sosyal mesafe tedbirleri alınarak gerçekleşen etkinlikle moral bulan çocuklar eğlenceli bir gün geçirdi.

MİNİKLERE ÖZEL MORAL ETKİNLİĞİ
MİNİKLERE ÖZEL MORAL ETKİNLİĞİ egeseshaber

15 ‘er kişilik guruplar halinde etkinlik alanına alınan 4-6 yaş arası çocukların önce ateşi ölçüldü, ardından da maske dağıtılarak takmaları sağlandı. Sosyal mesafe kuralına göre yerleştirilen çemberlerin içindeki sandalyelerde çalan müziklerle eğlenen minikler, koronavirüsten korunmak için yapılması gerekenler, el yıkama yöntemleri gibi konularda da bilgilendirildi.  

İzmir Marşı'na Eşlik Ettiler

Parmak oyunları, bilmece ve pandomim gösterilerinin yer aldığı etkinlikte çemberin içinden çıkmadan rontlarla dans eden çocuklar, eğlencenin sonunda çalınan İzmir Marşı’na ellerinde bayraklarla eşlik etti. ‘Okul Dışarıda’ projesi 22 Haziran Pazartesi Laka ve Eğridere Mahalleleri, 23 Haziran Salı Çamiçi ve Kayadibi Mahalleleri,24 Haziran Çarşamba Karaçam ve Beşyol Mahalleleri’nde gerçekleşirken, 25 Haziran Perşembe günü de Yakaköy ve Çiçekliköy’de olacak.  

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"