Advert

KENT KONSEYİ BAŞKANI SARAYALTI MAHALLESİ MUHTARI CEMİL CEHVER’DEN YENİ KURULACAK KREDİ KOOPERATİF'NE TAM DESTEK

Uşak’ta son günlerdir konuşulan İkinci kredi Kefalet kooperatifin kurulması adeta gündem konusu oldu. İkinci kredi kefalet Kooperatifi’nin kurulmasına Uşak Kent Konseyi Başkanı Sarayaltı Mahallesi Muhtarı Cemil Cehver’de destek verdi.

KENT KONSEYİ BAŞKANI SARAYALTI MAHALLESİ MUHTARI CEMİL CEHVER’DEN YENİ KURULACAK KREDİ KOOPERATİF'NE  TAM DESTEK
KENT KONSEYİ BAŞKANI SARAYALTI MAHALLESİ MUHTARI CEMİL CEHVER’DEN YENİ KURULACAK KREDİ KOOPERATİF'NE  TAM DESTEK egeseshaber

Sarayaltı Mahallesi Muhtarı Cemil Cevher yaptığı açıklamada; “Pandemi döneminde bazı esnaf arkadaşlarımız sıkıntıya girdiler, esnaf kefaret kooperatifleri esnafın destekçisi olmakla birlikte Uşak nüfusunun gelişimi ve artımıyla ihtiyaç olabilir. Yönetmelik nasıl geçerli bilemiyorum ama inanıyorum ki ikinci bir esnaf kefaret kooperatifi kurulursa bir rekabet olacağına eminim; insanlarımız, esnafımız biraz daha rahat şekilde dilediği kuruma gidip kredi müracaatında bulunabilir.” dedi.

“Esnafımızı Daha Avantajlı Duruma Getirebiliriz”

Cevher sözlerine şöyle devam etti; “Esnaflarımızın ben inanıyorum ki, kritik durumlarını bu şekilde bir rekabet unsuruyla daha avantajlı durumuna getirebiliriz. Arkdaşlarımıza ben bu yolda destekçi oldum, kendim de bir esnaf olarak üyeliğimi imzalamış bulunmaktayım umarım başarılı olur, Uşak için hizmet eden her kurumun, her kuruluşun her zaman arkasındayız yeter ki şehrimize hizmet gelsin”

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"BAROLAR ÇOKLU BARO İLE SİYASALLAŞACAK"
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
"