Advert

UŞAK AK PARTİ YENİ ÜYELERİ BÜNYESİNE KAZANDIRMAK İÇİN STANT AÇTI

AK Parti Uşak İl Başkanlığı AK Parti’ye yeni üyeler kazandırmak amacıyla Tiritoğlu Parkı’nda stant açtı. Stant açılışına Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın, AK Parti Uşak İl Başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul’un yanı sıra Uşak AK Parti Uşak milletvekili Avukat Mehmet Altay, AK Parti teşkilatı, basın mensupları ve vatandaşlar katıldı.

UŞAK AK PARTİ YENİ ÜYELERİ BÜNYESİNE KAZANDIRMAK İÇİN STANT AÇTI
UŞAK AK PARTİ YENİ ÜYELERİ BÜNYESİNE KAZANDIRMAK İÇİN STANT AÇTI egeseshaber

AK Parti Uşak İl Başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul stant açılışında açıklamalarda bulundu. Tuğrul; “üye çalışmalarını sürdüreceğimiz standımızı açmak için burada toplanmış bulunuyoruz, buraya kadar gelen öncelikle basın mensubu arkadaşlarımıza teşkilat mensuplarımıza çok teşekkür ediyoruz. AK Parti kurulduğu günüden bu yana milletimizin teveccühüyle 18 yıldır bu ülkeyi yönetme görevini üstlenen bir yolculuğun adı ve dünyada üye sayısı itibariyle 11 milyon üyesi ile dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu olma özelliğini de kendi bünyesinde barındıran bir hareket.” ifadelerini kullandı.

“Hedefimiz 60- 70 Bin Üye”

Sözlerine Uşak’ta çok iyi bir potansiyele sahip olduklarını dile getiren Tuğrul, “önümüzdeki dönemde de kendi yoldaşlığına, yol arkadaşlığına yeni üyelerle yola devam etmek üzere üye standı açmış bulunuyoruz. Uşak’ta biz üye sayımızı 60 bin ile 70 bin civarında hedeflerimiz var burada stantlarımız olacak, arkadaşlarımız çeşitli çalışmalar gerçekleştirecek, Sayın Cumhurbaşkanımızın bu kutlu mücadelesine Recep Tayyip Erdoğan’nın dünyaya örnek olan, dünyadaki mazlumların sesi olan mücadelesine ve ülkemizdeki 18 yılda getirmiş olduğu mücadeleye destek vermek anlamında AK Parti’ye üye olmaya davet ediyoruz. Biz bu yolcuğu 2023’e kadar 2024’e kadar AK Parti Uşak il teşkilatı olarak çok güçlü bir sesle hem vatandaşımızın derdini dinlemeye hem de Uşak genelinde vatandaşımızın sorunlarını çözme adına çok ciddi mücadele veriyoruz, vermeye de devam edeceğiz. Biz bu milleti 2051’e, 2071’e taşıyacak idealleri ve hareketleri olan bir siyasi partiyiz o anlamda bütün gençlerimizi, kadınlarımızı, vatandaşlarımızı AK Parti’ye üye olmaya davet ediyoruz, bizimle beraber yol yürüsünler, bu millete hep beraber omuz omuza hizmet edeceğiz.”dedi. AK Parti Uşak İl Başkanı Avukat Fahrettin Tuğrul Uşak halkını pandemi sürecinde dikkatli davranmaya, sosyal mesafe kuralına uymaya tekrardan davet etti.

“Uşaklı Vatandaşlarımızı Bekliyoruz”

AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet Altay ise “Sayın başkanımızın söylediği gibi milletin kurduğu, tabelasını milletimizin astığı AK Parti’mizin özellikle yol arkadaşlığı, ülkenin geleceğe taşınması konusunda dert sahibi bütün vatandaşlarımızın bu mücadeleyi birlikte yürütmeye çağırıyoruz. Bütün dünyanın karşı karşıya kaldığı covid 19 mücadelesinde sayın cumhurbaşkanımızın önderliğinde hükümetimiz ve AK Parti’miz özellikle Türkiye’de dünyadaki bu salgını en az hasarla atlatmasına ilişkin büyük çalışmaları hep birlikte mücadele ettik. Bundan sonraki süreçte de yeni üretim modellerini ve dünyayla rekabet edebilen büyük Türkiye’yi inşası konusunda hep birlikte yol yürüyeceğiz tüm Uşaklı vatandaşlarımızı da bekliyoruz.” diye konuştu.

“Cumhurbaşkanımıza ve Partimize Destek Vermelerini Arzu Ediyoruz”

Uşak Belediye Başkanı Mehmet Çakın “Partimizin başlatmış olduğu AK Parti’ye katılım programında sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Burada bir kez daha görüyoruz ki AK Parti sadece seçim zamanlarında değil, her zaman teşkilatlarımız bizlerle birlikte olmaya ve bu mücadelede halkımızın da partiye üye olarak sayın cumhurbaşkanımıza ve partimize destek vermelerini arzu ediyoruz. Bizde Uşak Belediyesi olarak partimizin de teşkilatımızın da arkasında olmaktan mutluluk duyuyoruz ve buradan alacağımız destekle de Uşak’ımıza en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğimizi ifade etmek istiyorum. Teşkilatımıza ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

“Kısa Sürede Tesisler Hizmete Girecek”

Bu süreçte önceliklerimiz kısmen değişmiş olsa da özellikle belediyemizin vatandaşlarımızla doğrudan temas eden hizmetlerinde de bir aksatma yaşatmamaya gayret ettik. Bu anlamda her zaman söylediğim bir şey vardı; ‘kentimize yapılmış olan yatırımlar milletin cebinden çıkan paralarla gerçekleşti ve özellikle de zor durumda kalmış olan tesislerimizi halkımıza kazandırmak önceliklerimizin başında geliyordu. Bu anlamda uzun süredir atıl olarak duran Huzurpark’taki Şelale Cafe, amfi tiyatro gibi tesislerimizi bir an önce halkın hizmetine sunmak için Çayzade gibi yenilenmesi ve yapılması devam ediyor kısa süre içinde tüm bu tesisler uşak halkının hizmetine girecek.

“Çalışmalarımızı Sürdüreceğiz”

Yollar konusunda da özellikle bizim söylediğimiz başlatılan çalışmaların, bozuk olan yolların yenilenmesi ve yeni asfaltların yapılması gibi şehrin dört bir yanında alt yapı ile ilgili planlı bir şekilde ekiplerimizle beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Özellikle uzun yıllardır yapılması beklenen şeker yolunu da tamamlamak üzereyiz, adına yakışır bir yol olarak karşımıza çıkacak çalışmalarımız devam ediyor. Kemal Öz Mahllemiz’de de böylelikle çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

                 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Mehmet kilic     2020-06-23 Kayit yapiyirsaniz bende kayit olmak istiyorum ALLAH'A EMANET OLUN
Mehmet kilic     2020-06-23 ALLAH RAZI OLSUN INSALLAH kayit yaparsaniz bende kayit olmak istiyorum ALLAH'A EMANET OLUN INSALLAH
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"