Advert

VALİ KOCABIYIK'TAN HAYVANSEVERLERE MAMA DESTEĞİ

Karayolları 25. Şube Şefliği bahçesinde hayvanseverlerle bir araya gelen Vali Funda Kocabıyık sokak hayvanlarına dağıtılmak üzere temin edilen 1200 kilogram mamayı teslim etti.

VALİ KOCABIYIK'TAN HAYVANSEVERLERE MAMA DESTEĞİ
VALİ KOCABIYIK'TAN HAYVANSEVERLERE MAMA DESTEĞİ egeseshaber

Etkinlikte hayvanseverlerle sohbet eden Vali Funda Kocabıyık,  pandemi sürecinde sokak hayvanlarının mağdur olmaması için özen gösterdiklerini, bu süreçte kendilerine destek olan Uşaklı hayvanseverlere teşekkür etti. 

"Aynı Havayı Soluyoruz"

Dünyanın sadece insanlara ait olmadığını, insanların aynı havayı soluduğumuz diğer canlılardan da sorumlu olduklarını dile getiren Vali Funda Kocabıyık, "Sokak hayvanlarının ihtiyaçlarını karşılamak, onlara merhamet göstermek iyi bir insan olmanın da gereği. Covid-19 salgını döneminde ilimiz genelinde sokak hayvanlarına gerekli özeni gösterdik. Bu dönemde duyarlı vatandaşlarımız da bizlerle birlikte sokak hayvanlarını beslemekle ilgili büyük çaba verdi. İlimizde pandemi sürecinde hayvanseverlerimiz sosyal medya üzerinden bir araya gelerek her gün düzenli olarak besleme çalışması yaptı. Bu duyarlı davranışlarından dolayı hayvanseverlere teşekkür etmek amacıyla onlarla bir araya gelerek, sokak hayvanlarımız için temin ettiğimiz 1200 kilogram mamayı hayvanseverlere teslim ettim. Sokak hayvanlarını düşünen, yardım eden, ihtiyaçlarını karşılayan tüm insanlarımıza yürekten teşekkür ediyorum" dedi. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK ÜNİVERSİTESİ BİR KEZ DAHA AB PROJESİ YÜRÜTMEYE HAK KAZANDI
UŞAK ÜNİVERSİTESİ BİR KEZ DAHA AB PROJESİ YÜRÜTMEYE HAK KAZANDI
"