Advert

UŞAK'TA RESTORANTA SİLAHLI SALDIRI: 1 KİŞİ ÖLDÜ

Uşak'ta sigara içme meselesinden dolayı çıkan tartışma cinayete dönüştü. Sigara içilmesine izin vermeyen Uşak'ın ünlü çorbacısını kurşun yağmuruna tuttular, olayda işyeri sahibi A. Y hayatını kaybetti.

UŞAK'TA RESTORANTA SİLAHLI SALDIRI: 1 KİŞİ ÖLDÜ
UŞAK'TA RESTORANTA SİLAHLI SALDIRI: 1 KİŞİ ÖLDÜ egeseshaber

Olay bu sabah 03:30 sıralarında gerçekleşti, iddİaya göre cezaevi firarisi olduğu belirtilen 3 kişi Cadde Çorbacısına gelerek çorba içti. Daha sonra ise İ. K. sigara içmek istedi, bunun üzerine işyeri sahibi yasak olduğunu belirtrerek sigara içilmesini istemedi. Daha sonra ise İ. K.iddİaya göre "Bana burada sigara içirmeyecek  adamın..." diyerek küfür etti ve A. Y İ. K'ya bir tokat attı. 

Çorbacıdan Ayrılan İ. K, Arkadaşlarını da Toplayarak Tekrar Geldi

İddiaya göre çoğunluğu cezaevinden yeni çıkan yaklaşık 10-15 kişilik grup çorbacıya geldiler ve Ahmet Yılmaz ile konuşmaya başladılar. Ahmet Yılmaz İ. K 'dan konu kapansın diyerek özür diledi. Grup çorbacıdan çıktıkdan sonra görgü tanıklarının ifadesine göre çorbacıya ateş açmaya başladı. Ü. Y adlı cezaevi firarisi ve yanında bulunan çorbacıyı kurşun yağmuruna tuttular. İşyeri sahibi A. Y'ye kurşun yağdıran grup daha sonra olay yerinden hızla uzaklaştı. Ağır yaralanan A. Y Uşak Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı fakat yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis olayla ilgili soruşturma başlatırken olaya karışanların yakalanmasına çalışılıyor.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
Hasibe     2020-07-01 Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Geride kalan kederli ailesine başsağlığı diliyorum. Üzücü olay yaşanmamış olsaydı keşke. Bir sigara yüzünden canına kast etmesine sebep gözünü kırpmadan kurşun yağmuruna tutan şahısları kınıyorum. Hakkınız varmı aileyi dagıtıp perişan etmeye. Geride kalanları üzmeye.
Murat     2020-06-30 Allah rahmet eylesin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"BAROLAR ÇOKLU BARO İLE SİYASALLAŞACAK"
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
BAŞKAN KARAOBA’DAN MADIMAK MESAJI
"