Advert

CHP'Lİ VEKİLDEN ÇOKLU BARO AÇIKLAMASI

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım gece geç saatlerde meclis komisyonunda geçirilen Çoklu Baro Sistemi planı hakkında açıklama yaptı. CHP'li Yalım; "Milletvekili arkadaşlarımız ile 4 gündür gece gündüz demeden barolar ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Komisyonda gerçekleştirdiğim konuşmamı sizlerle paylaşıyorum." dedi.

CHP'Lİ VEKİLDEN ÇOKLU BARO AÇIKLAMASI
CHP'Lİ VEKİLDEN ÇOKLU BARO AÇIKLAMASI egeseshaber

CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım gece geç saatlerde meclis komisyonundan geçirilen çoklu baro sistemi önergesi hakkında açıklamalarda bulundu. Özkan Yalım yaptığı açıklamada, " Milletvekili arkadaşlarımız ile 4 gündür gece gündüz demeden barolar ile ilgili çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Komisyonda gerçekleştirdiğim konuşmamı sizlerle paylaşıyorum. Sizler baroları bölmek yerine pandemi süreci nedeni ile yaklaşık 3 aydır kepenk açmayan, evine ekmek parası götüremeyen esnafımızın, vatandaşımızın sorunlarıyla uğraşın!!!!

Baroları bölmek yerine yaklaşık 7 Milyonu geçen işsiz gencimizle uğraşın!! Baroları bölmek yerine kadın cinayetleri ile uğraşın! Baroları bölmek yerine söz verdiğiniz 3600ek gösterge ile uğraşın! Baroları bölmek yerine haksızlığa uğrayan emeklilikte yaşa takılanlar ile uğraşın! Baroları bölmek yerine emeklilerimizin İntibak Yasası'nı çıkarın!! Haksızlığa uğrayan, işsiz kalan, EYT’li olan, 3600 alamayan, bütün vatandaşlarımızın sorunlarını çözmek için uğraşın!!!" dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"