Advert

KOVİD-19 SÜRECİ İLE ÇOK SIKINTILI DÖNEM GEÇİRDİK.

Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlar Kurulu Toplantısı, Birlik Başkanı Atalay Savaş Başkanlığında, Esnaf Odaları Başkanları ve Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kurnaz'ın katılımı ile gerçekleştirildi.

KOVİD-19 SÜRECİ İLE ÇOK SIKINTILI DÖNEM GEÇİRDİK.
KOVİD-19 SÜRECİ İLE ÇOK SIKINTILI DÖNEM GEÇİRDİK. egeseshaber

Toplantıda açılış konuşması gerçekleştiren Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş, "Pandemi kendini gösterdikten sonra bildiğiniz gibi esnaf ve sanatkarların bazılarının dükkanları sağlık yönünden toplumu ilgilendirdiği için kapatılması kararı verildi. Bu sürede tabi Dünyada ve özellikle Türkiye'de bu süreçte en fazla etkilenen bildiğiniz gibi esnaf ve sanatkar oldu." ifadelerinde bulundu.

Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kurnaz "Kovid-19 süreci ile çok sıkıntılı dönem geçirdik. Bu süreçte esnafımız çok zor günler geçirdi, elimizden geldiğince Kovid-19'a ilk günlerden itibaren aldığımız önlemlerle hem esnafımızın bu süreçte çok fazla zarar görmesini engellemek amaçlı bazı adımlar attık, hem de vatandaşımızın salgında bulaş riskini en aza indirebilecek önlemler tedbirler bazından bazı adımlar attık." dedi. 

Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş ve Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Kurnaz'ın konuşmalarının ardından toplantı basına kapalı olarak devam etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"