Advert

MARMARİS KAYMAKAMI ERTUĞ ŞEVKET AKSOY'UN "15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ" MESAJI

Milletimizin varlığına, Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne, Devletimizin bekasına yönelik Fetullahçı Terör Örgütünün (FETÖ/PDY) hain darbe girişimi, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN' ın önderliğinde Aziz Milletimizin iradesi ile bastırılmıştır.

MARMARİS KAYMAKAMI ERTUĞ ŞEVKET AKSOY'UN
MARMARİS KAYMAKAMI ERTUĞ ŞEVKET AKSOY'UN egeseshaber

 Devletimizin ve Milletimizin birliğine, Ülkemizin bütünlüğüne ve kardeşliğimize kast eden saldırılara ve terör eylemlerine karşı, Aziz Milletimiz gereken cevabı vermiş ve vermeye de devam edecektir. Milletimizin yazdığı 15 Temmuz Destanı Türkiye’nin yarınlarına bırakılmış en kutsal ve en anlamlı miraslarından olmuştur. Türk halkı çok daha güzel hedeflere el birliğiyle ulaşacaktır. Terör saldırıları ülkemizin huzurunu, milletimizin birliğini ve barış içinde yaşamasını, kardeşlik hukukunu asla yok edemeyecektir. Türk halkı, FETÖ ve diğer terörist grupların topraklarımızda yeşermesine izin vermeyecektir.

15 Temmuz 2016 tarihinde, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ/PDY) tarafından milli iradeye, demokrasiye, Ülkemizin birliği ve bütünlüğüne karşı gerçekleştirilen hain darbe girişiminde vermiş oldukları destansı mücadele sonrası hayatını kaybeden tüm demokrasi şehitlerimize Allah’ tan rahmet, yakınlarına ve Türk Milletine sabır, gazilerimize sağlıklı bir ömür diliyorum.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"