Advert

DAMACANADA BEKLEYEN SU TEHLİKE SAÇIYOR

Devamlı ev ve iş yerlerinde satın alınan damacana suları bakteri üretiyor. Uzmanlar, damacanada bekleyen su tüketmenin zararlı olduğunu söylüyor. Damacanalarda beklemiş sularda kolera, salmonella gibi bakteriler, amip gibi parazitler, rotavirüs, Hepatit A ve E gibi virüsler bulaşabileceği uzmanlar tarafından uyarılıyor.

DAMACANADA BEKLEYEN SU TEHLİKE SAÇIYOR
DAMACANADA BEKLEYEN SU TEHLİKE SAÇIYOR egeseshaber
Advert

Uşak’ta 11 yıldır Uşak su arıtma sistemleri ve Zirve Ticaret olarak hizmet veren Uşak su artıma sistemleri Zirve Ticaret sahibi Zafer İnce damacana sularının sağlıksız olduğunun altını çizerek sağlıklı su kampanyası başlattıklarını söyledi. 

İnce Açıklamasına Şu Şekilde Devam Etti;

2009 yılından buyana Uşak ve çevre illerde hizmet veriyoruz. Kaliteden ödün vermeden su arıtmada marka haline geldik.11 yıldır 3500 müşteri portföyüne ulaşarak halkın güvenini kazandık. Firma sahibi zafer İnce’ yakın zamanda bir kampanya yaparak bir ay üceretsiz su arıtma cıhazı veriyoruz halkımız cıhazı kullandığı zaman ne kadar kaliteli su tükettiğinde görüyor. Yerel Radyolardan sosyal medyadan kapmpanyamızı duyuruyoruz şuana kadar çok büyük bir talep ulaştı dedi.İnce  su arıtma cıhazlarının bir ay ücretsiz ve kurulumundaida ücret talep etmediklerini vurguladı.
Firma sahibi Zafer İnce’AQUA TÜRK, AQUA BEST ve  AQUA STİL markalarıyla hizmet vererek AQUA STİL markasının yüzde yüz Uşak’ın yerli ürünü olduğunun altını çizdi.

İnternette Satılan Ucuz Ürünlere İtibar Etmeyin

Zafer İnce "Piyasada ve internet üzerinden yapılan markası belli olmayan ucuz ürünlere itibar etmemelerini belirterek müşterilerimize daha kaliteli hizmet vererek müşterilerimizi güvenini kazanıyoruz. Kapı kapı gezip su analizi  yapıyoruz diye halkımıza LC marka su arıtma cihazı diye halkımızı kandırıyorlar ve bu cihazlar  merdiven altı üretim yapılmaktadır. " dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KÜTAHYA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
KÜTAHYA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
UŞAK'TA 3.5 TON ARPA ÇALANLAR YAKALANDI
UŞAK'TA 3.5 TON ARPA ÇALANLAR YAKALANDI
"