Advert

MURAT TOKER MHP UŞAK MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Murat Toker MHP Uşak Merkez İlçe Başkanlığına adaylığını açıkladı. Adaylığını yazılı bir açıklama yaparak açıklayan Murat Toker MHP kurucu lideri Alparslan Türkeş'i anarak başladı.

MURAT TOKER MHP UŞAK MERKEZ  İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
MURAT TOKER MHP UŞAK MERKEZ  İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYLIĞINI AÇIKLADI egeseshaber
Advert

MHP Uşak Merkez İlçe Başkanı adaylığını Murat Toker şu sözlerle açıkladı; " Saygıdeğer Uşaklı Hemşehrilerim, benim için çok değerli olan tüm dava arkadaşlarım;  Rahmetli Başbuğumuz Alparslan Türkeş ve tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.  Açıklamama cennet mekan Başbuğ'umuz Alparslan Türkeş’in bir sözüyle başlamak istiyorum, 'Cesaret, yüreklilik, atılganlık olmayan hiçbir hareket başarıya ulaşamaz.' siyaset hayatıma başladığım günden itibaren, dostluğu, huzuru kısacası üzüntü, sevinci hep birlikte  yaşadığım, hareketimizin Genel Başkanı ve liderimiz sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin Bir Neferi Olarak Uşak Milliyetçi Hareket Partisi , Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığımı açıklamaktan onur ve gurur duyuyorum. Tüm dünyaya ışık tutan Başbuğumuz'un bize emanet bıraktıgı 9 Işık Doktrin'ninden yola çıkarak ilke ve hedeflerini gerçekleştirmek üzere dişimi tırnağıma katarak bu kutlu yolda sonuna kadar mücadele edeceğime namusum ve şerefim üzerine and İçerim. 

Asıl Olan Her Zaman MHP’dir

Adaylığım birkaç günde değil yaklaşık 1 yıllık bir istişare ve çalışmalarımızla son 6 aydır gerek partili gerekse parti dışından olsun, görüştüğüm birçok değerli insanlardan hep olumlu, sıcak ve teşvik edici mesajlar aldım. Bütün bu mesajlar, bizlere destek veren partililerimiz ve yol arkadaşlarımız bu kararın alınmasındaki en büyük etkenlerdir. Şunu ayrıca belirtmeliyim ki, bu karar hiçbir kişisel hesap, hırs ve ihtiras içermemektedir. Asıl olan her zaman MHP’dir” diyerek bu kararı alırken herhangi bir kişisel durumdan etkilenmediğimi belirtmek isterim.

Bir Toplumu Millet Yapan Taşıdığı Değerlerdir

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Merkez İlçe Başkanlığı’na adaylığa başvurmamdaki en önemli nedenlerden biride bir toplumu millet yapan taşıdığı değerlerdir. Bunun bilinciyle yaşadığımız topluma, değerlerini, adaletini, dürüstlüğü, doğruluğu kısaca partimizin ülküsünü tekrar hatırlatmak adına Merkez İlçe yönetimlerinin ne kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.

MHP’nin En İyi Şekilde Anlatılması Gerekmektedir

Öncelikle partinin birliği ve beraberliği  parti içindeki huzur, insanlar arasındaki güven ve istişarenin en üst seviyeye çıkarılması, bizim için en önemli unsurdur. Ülkede her gün farklı entrikalarla ayrıştırılmaya çalışılan bayrağın, sınırlarına el uzatılan, milletimize MHP’nin bu ülke için öneminin, ülküsünün ve ideallerinin en iyi şekilde anlatılması gerekmektedir.

Canımızı Dişimize Takarak Hareket Edeceğimize Söz Veriyoruz

Milliyetçi Hareket ’nin bütün üyelerinden, bu partiye gönül vermiş insanlardan, parti yöneticilerine kadar herkesin üzerine düşen görev ve sorumluluktan kaçmaması gerekmektedir. Bütün bu hedefler ve idealler doğrultusunda en alt kademesinden en üst kademesine kadar partimizin birliği, beraberliği ve bunun getireceği huzurun inşası ve devamı için canımızı dişimize takarak hareket edeceğimizi beyan ediyor; kendim ve yol arkadaşlarım adına söz veriyorum”

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KÜTAHYA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
KÜTAHYA'DA UYUŞTURUCU OPERASYONU
UŞAK'TA 3.5 TON ARPA ÇALANLAR YAKALANDI
UŞAK'TA 3.5 TON ARPA ÇALANLAR YAKALANDI
"