Advert

MARMARİS OSMAN GÜRÜN’Ü AĞIRLADI

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün bir dizi ziyaret ve inceleme için Marmaris’e geldi. İlk olarak Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret eden Gürün, “Marmaris’in cennet gibi turistik mahallelerinde alt ve üst yapı sorunlarına el atacağız” dedi.

MARMARİS OSMAN GÜRÜN’Ü AĞIRLADI
MARMARİS OSMAN GÜRÜN’Ü AĞIRLADI egeseshaber
Advert

Bir dizi ziyaret ve inceleme için Marmaris’e gelen Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Gürün; Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay’ı ziyaret etti. CHP Muğla İl Başkanı Adem Zeybekoğlu, CHP Marmaris İlçe Başkanı Zekican Balcı ve belediye başkan yardımcılarının da bulunduğu ziyarette pandemi süreci, turizm ve Marmaris’e yapılacak projeler konuşuldu.

"Ekonomik Olarak Sıkıntı Yaratıyor"

Belediye Başkanı Mehmet Oktay ile sürekli istişare halinde olduklarını söyleyen Gürün, “Marmarisimiz diğer tüm turizm ilçelerinde olduğu gibi korona nedeniyle önemli bir kayba uğradı. Hiç hesapta olan bir şey değildi. Sezonun başında İstanbul’da turizm aktörleriyle buluşmamızda ‘bu sezon en iyi sezon olacak’ fikri ağır basıyordu. Bütün veriler de onu gösteriyordu ama maalesef hiç akılda olmayan virüs aramıza girdi. Şu anda Marmaris’in esas ana kaynağının İngiliz turistler olması, seyahat yasağı kalksa da ne kadarının gelip gelmeyeceğinin belli olmaması ekonomik olarak da sıkıntı yaratıyor” dedi.

"El Ele Sorunları Çözeceğiz"

Muğla ve ilçelerinin alt ve üst yapı sorunlarının bitirilmesi için seferber olduklarını, pandemi döneminde yapılacak projelerin beklemeye alındığını ve şimdi yeniden hız kazandığını vurgulayan Gürün, “Birlik ve beraberlik içinde sorunları çözüme kavuşturacağız. Marmaris’in cennet gibi turistik mahallelerinde alt ve üst yapı sorunlarına el atacağız. Marmaris Belediyesi’nden gelecek olan projeler ve sizlerin önerileri ile çok güzel çalışmalara hizmet atacağız. El birliği verdiğimiz sürece üstesinden gelinmeyecek sorun yoktur” diye konuştu.

Esnafı Ziyaret Ettiler

Marmaris Belediye Başkanı Mehmet Oktay da ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Hep birlikte Marmarisimiz ve Muğlamız için çalışmaya devam edeceğiz” dedi. Osman Gürün, Mehmet Oktay ve beraberindekiler esnaf gezisinin ardından CHP ve meslek odalarını ziyaret etti. Heyet son olarak da Asparan, İçmeler ve Aksaz yolunda incelemelerde bulundu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"