Advert

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İNCE, UŞAK'TA TRAFİK DENETİMLERİNE KATILDI

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Kurban Bayram öncesi alınan trafik tedbirlerini incelemek üzere Uşak'a geldi. Uşak-Ankara kara yolundaki trafik uygulama noktasını ziyaret eden İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Vali Funda Kocabıyık, Vali Yardımcısı Muammer Balcı, İl Emniyet Müdürü Mesut Gezer ve İl Jandarma Komutanı Albay Murat Kılıç tarafından karşılandı.

İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İNCE, UŞAK'TA TRAFİK DENETİMLERİNE KATILDI
İÇİŞLERİ BAKAN YARDIMCISI İNCE, UŞAK'TA TRAFİK DENETİMLERİNE KATILDI egeseshaber

Burada yetkililerden bilgi alan İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, uygulama noktasında durdurulan araçların sürücüleriyle sohbet etti, onların bayramlarını kutladı.  Sürücülere trafik kurallarına uyma konusunda çağrıda bulunan İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, araçlardaki çocuklara tişört, şapka, kırmızı düdük ve oyuncak hediye etti.

Çocuklarla da sohbet eden İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, onlara, ailelerinin trafik kurallarına uymaması durumunda kırmızı düdüğü çalmalarını söyledi. Uygulama noktasındaki yaşam tünelini de ziyaret eden İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, burada da sürücülere bilgi verdi.

İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce’nin Uşak’tan ayrılmasının ardından Jandarma Trafik kontrol noktasına geçen Vali Funda Kocabıyık trafik denetimlerine katılarak yolculuk yapan vatandaşlar ve jandarma personeli ile bayramlaştı.

Uşak’taki trafik uygulamalarına yönelik açıklamalarda bulunan Vali Funda Kocabıyık Bayram dolayısıyla artacak trafik yoğunluğuna ve olası kazalara dikkat çekti.

Vali Funda Kocabıyık yaptığı açıklamada, “Özellikle şehirlerarası seyahatlerin yoğunlaştığı bayram günlerinin acıya dönüşmemesi için sürücülerin çok dikkatli olması gerekiyor. Sürücülerimiz kesinlikle yorgun ve uykusuz yola çıkmasın, hız limitlerine riayet ederek tüm trafik kurallarına harfiyen uymaya özen göstersin.  Bu duygu ve düşüncelerle tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı en kalbî duygularımla kutluyor, selamlarımı iletiyorum.” dedi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
"YARIN SEÇİM OLSA BİZ HAZIRIZ"
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR KOOPERATİF İŞBİRLİĞİ DEVAM EDİYOR
"