Advert

CHP İL GENEL MECLİS GURUP BAŞKANI ENGİN ÖZCAN KURBAN BAYRAMI MRSAJI YAYINLADI

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Uşak İl Genel Meclisi gurup BaşkanıEngin Özcan, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

CHP İL GENEL MECLİS GURUP BAŞKANI  ENGİN ÖZCAN KURBAN BAYRAMI MRSAJI YAYINLADI
CHP İL GENEL MECLİS GURUP BAŞKANI  ENGİN ÖZCAN KURBAN BAYRAMI MRSAJI YAYINLADI egeseshaber

Tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı kutlayan Özcan, "Bayramların özünde dayanışma, hoşgörü ve mutluluk vardır. İnsanlık olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi süreci, hayatımıza yeni bir dizi zorunluluklar da bıraktı. Birbirimizden uzakta, dijital ortamlarda, sosyal mesafe kurallarını gözeterek ve diğer bazı kurallara uyarak hayatımızı sürdürmek, özel günlerimizi kutlamak zorunda kalıyoruz. Gönül gönüle olduktan ve uyarıları dikkate aldıktan sonra mesafelerin bir önemi olmadığını bilen bizler, yine ihtiyaç duyan kişilere yardım edebilir, çocuklarımızı sevindirebilir ve dargınlıkların giderilmesi için yeni fırsatları hayata geçirebiliriz" dedi.

"Bu bayramda da demokrasi ve adaleti büyüten, ürettiğini eşit ve hakça paylaşan bir dünya özlemimizi bir kez daha yineliyor, insanlığın başındaki salgının bir an önce son bulmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta sağlık olmak üzere, kardeşliğin, hoşgörünün ve dayanışmanın daim olduğu nice bayramları birlikte yaşamak dileğiyle tüm hemşehrilerimin Kurban Bayramı'nı kutluyor, mutluluk ve huzur dolu günler getirmesi dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum."

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
MEHMET ALTAY'IN ANNESİ ULUBEY'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
MEHMET ALTAY'IN ANNESİ ULUBEY'DE SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM'DAN ASKERLERİN ÖZLÜK HAKLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA
CHP UŞAK MİLLETVEKİLİ ÖZKAN YALIM'DAN ASKERLERİN ÖZLÜK HAKLARI KONUSUNDA AÇIKLAMA
"