Advert

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU KÜTAHYA'DA

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bir dizi ziyaret ve incelemelere bulunmak üzere Kütahya’ya geldi.

ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU KÜTAHYA'DA
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ADİL KARAİSMAİLOĞLU KÜTAHYA'DA egeseshaber
Advert

Bakan Karaismailoğlu’nun Kütahya’daki ilk adresi Gediz ilçesi oldu. Çavdarhisar- Gediz – Abide Yolu Şantiyesinde incelemelerde bulunup çalışmaların son durumu hakkında bilgiler aldı.

"Türkiye'nin Her Noktasında Projelerimiz Devam Ediyor"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye’nin her noktasında projelerin aralıksız sürdürüldüğünü belirten Bakan Karaismailoğlu, “Türkiye’nin bölgesinde lider, dünyada ekonomisi en büyük ülkeler arasına girmesi için çalışmalarımız devam ediyor. Bir taraftan tarihe ve kültüre sahip çıkarken, diğer taraftan da vatandaşlarımızın yaşam standartlarını yükseltecek çalışmaları hayata geçiriyoruz” dedi.

"Ulaştırma ve Altyapı Projeleri İnsan Hayatına Dokunuyor"

Projelerin tamamında Kovid-19 tedbirleri gözetilerek yoğun bir şekilde çalışıldığının altını çizen Bakan Karaismailoğlu, “Bölgede işletmecilerimiz, idarecilerimiz işlerinin başında gayretli bir şekilde çalışıyor. Hepsi birbirinden özel devasa projeler. Projelerimizin gidişatında hiçbir sıkıntı yok hepsini tamamlamanın gayreti içindeyiz. Bu da ülkemizin güçlü ekonomisinin ve ne kadar büyük bir ülke olduğunun en önemli göstergelerinden biri. Ulaştırma, altyapı projeleri insan hayatına dokunduğu için çok önemli. Projelerimiz, yaptığımız yerlerde ve tamamlandığı yerlerde özellikle istihdama, ekonomiye, ticarete, tarıma ve turizme önemli derecede artılar sağlıyor” ifadelerini kullandı.

"Ülkemize Güvenin Göstergesi"

Bölgeyi ilgilendiren önemli projelerden birisi olan Aydın-Denizli Otoyolu'nun ihalesini yaptıklarını hatırlatan Karaismailoğlu, “Dünya ölçeğinde büyük bir proje. Bu projeye gösterilen ilgi, ihaledeki yarışma ülkemize olan güvenin ve ekonomimizin gücünün bir göstergesi” dedi.

"Kütahya'daki Projeleri Hızlı Şekilde Tamamlayacağız"

Kütahya'da farklı projelerle vatandaşlara hizmet etme çabası içinde olduklarını kaydeden Bakan Karaismailoğlu, “Çalışmaları yerinde gördük. İhtiyaçlara göre projeler üretmek için gerekli adımları attık. Kütahya’nın hak ettiği projeleri bir an önce bitirip halkımızın hizmetine sunacağız” diye konuştu.

Bakan Karaismailoğlu’na Vali Vekili Mustafa Güney, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, AK Parti AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler diğer protokol üyeleri eşlik etti.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"