Advert

BAKAN KARAİSMAİOLOĞLU TAVŞANLI'DA İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Tavşanlı ilçesinde incelemelerde bulundu; İstişare Toplantısı’na başkanlık etti.

BAKAN KARAİSMAİOLOĞLU TAVŞANLI'DA İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI
BAKAN KARAİSMAİOLOĞLU TAVŞANLI'DA İSTİŞARE TOPLANTISINA KATILDI egeseshaber

Tavşanlı ziyaretinde ilk olarak Emet Kavşağı’nı inceleyen Bakan Karaismailoğlu üstgeçit projeleri hakkında Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler’den bilgiler aldı. Bakan Karaismailoğlu daha sonra İstişare Toplantısı’na katıldı.

Yoğun Katılım

Yoğun katılımla gerçekleştirilen toplantıya; Vali Vekili Mustafa Güney, AK Parti Kütahya Milletvekilleri Ahmet Tan, İshak Gazel, Ceyda Çetin Erenler, MHP Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, AK Parti AR-GE’den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ, KSBÜ Rektörü Prof. Dr. Vural Kavuncu, Tavşanlı Belediye Başkanı Mustafa Güler, İl Genel Meclisi Başkanı Musa Yılmaz, İl Genel Meclisi Üyeleri ile diğer protokol üyeleri eşlik etti.

"Hizmetleri El Birliğiyle Hayata Geçireceğiz"

Bakan Adil Karaismailoğlu, el birliğiyle bölgede önemli hizmetlerin hayata geçirileceğini vurgulayarak, “El birliğiyle bu bölgede önemli hizmetleri hayata geçireceğiz. Devam eden projelerin bir an önce bitirilmesi için yoğun gayret sarf edeceğiz. İhtiyaçlar doğrultusundaki talepleri de inşallah yerine getireceğiz” dedi.

"Yapamayacağımız Hiçbir Şey Yok"

Tavşanlı’daki ziyaret ve toplantının verimli geçtiğini kaydeden Bakan Karaismailoğlu, “Milletvekillerimizle, belediye başkanlarımızla birlikte buradaki tüm işlerin üstesinden geliriz. Çünkü biz güçlü bir ülkeyiz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde yapamayacağımız hiçbir iş yok. Bunun bilincindeyiz” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"