Advert

AK PARTİLİ VEKİL MEHMET ALTAY BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NUN ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ

AK Parti Uşak milletvekili Mehmet Altay Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismiloğlu’nun Uşak ziyareti hakkında değerlendirmelerde bulundu.

AK PARTİLİ VEKİL MEHMET ALTAY BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NUN ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ
AK PARTİLİ VEKİL MEHMET ALTAY BAKAN KARAİSMAİLOĞLU’NUN ZİYARETİNİ DEĞERLENDİRDİ egeseshaber

Vekil Altay değerlendirmelerinde şu ifadeleri kullandı; “ Sayın bakanımıza Uşaklılar adına ziyaretinden dolayı teşekkürlerimizi ifade ediyoruz. Özellikle bakanlık bünyesinde projelerimizi hem yerinde görme hem de ortaya çıkartmak adına faydalı bir çalışma gerçekleşti, yetkili ve ilgili genel müdürlüklerin de bulunduğu toplantılarda faydalı çalışmalar yaptık. Özellikle çevreyolunda sayın bakanımız da beyanatlarını ifade etmiş oldu kamulaştırma sorunlarının aşılmış olması sayın bakanımız bir an önce tamamlanması adına gerekli talimatları verdi.

Uşak Gediz arasındaki yol hattında kalmış olan kısmın önemli bir bölümün tamamlanması adına çalışmaları yerinde inceledi. Uşak Ulubey yolundaki aksaklıkları sayın bakanımız da paylaştı,  sayın bakanımız bu noktada projelendirilmesi ve biran önce bu yolun da yapımına ilişkin genel değerlendirmeleri ve talimatları hem yerinde gördü hem de incelemelerini tamamladı ve talimatları hayata geçireceğini ifade etti. Biz de bunun takipçisi olacağız ve hepsinden çok daha önemlisi özellikle hızlı trenle ilgili olarak artık Ankara- Uşak bölümünün üst yapı ihalesinin gerçekleştirilmesine ilişkin çalışmaların sona gelindiğini sayın bakanımız ifade etti hızlı tren hayata geçtiğinde Uşak adına çok önemli bir projede hayata geçmiş olacak. 

 

Sayın bakanımızla yaptığımız görüşmeler sırasında Uşak Lisesi’nin bulunduğu ev ve hastanelerle ilgili üst geçit çalışmalarının belediye başkanımızın talimatları doğrultusunda bu noktada da çalışmaları devam ediyor. Sayın belediye başkanımızın önemli projelerinden olan raylı sistemin kullanılmasına ilişkin içerideki yük taşımacılığı hattının deplase edilmesiyle burada ortaya çıkacak hattın şehir içinde kullanılmasına ilişkin sayın bakanımızda bu noktada talebimizi uygun gördü bu noktada çalışması talimatını verdi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"