Advert

UŞAK MHP'DE MERKEZ İLÇEYE CANER TIRAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Uşak Merkez İlçe Başkanı Caner Tıraş, 16 Ağustos Pazar günü gerçekleştirilecek olağan genel kurulda Merkez İlçe başkanlığına yeniden aday olduğunu açıkladı.

UŞAK MHP'DE MERKEZ İLÇEYE CANER TIRAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI
UŞAK MHP'DE MERKEZ İLÇEYE CANER TIRAŞ ADAYLIĞINI AÇIKLADI egeseshaber

Yaptığı yazılı basın açıklamasında hedeflerinin 3 hilalli sancağı Uşak’ta zirveye taşımak olduğuna değinen Tıraş, göreve geldiği 17 Eylül 2019 tarihinden bu yana başarıyla sürdürdüğü Merkez İlçe Başkanlığı görevine Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkez’inin takdiri ve teşkilatların desteği ile yeniden aday olduğunu belirtti. Caner TIRAŞ açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

“Kıymetli hemşehrilerim, değerli dava arkadaşlarım; Allah nasip ederse 16 Ağustos 2020 Pazar günü partimiz Uşak Merkez İlçe Başkanlığı olağan genel kurul seçimlerini gerçekleştireceğiz. Gerçekleştireceğimiz kongremizde bu kutlu davanın bir neferi ve hizmetkârı olarak; Allah’ın izniyle, Genel Merkez’imizin takdir ve onaylarıyla, il başkanımız Ayhan Kınden Beyefendi’nin olurlarıyla ve dava arkadaşlarımızın destekleriyle adayım. Hedefimiz; daha güçlü, daha donanımlı bir teşkilat yapısı ile birlik ve beraberlik içerisinde “tek ses, tek yürek, tek bilek” olarak hareket ederek 3 hilalli sancağımızı Uşak’ta zirveye taşımaktır. Rabbim çıktığımız bu kutlu yolda bizlere mahcubiyet yaşatmasın, yar ve yardımcımız olsun inşallah.”

Caner Tıraş Kimdir?

23 Nisan 1994, Uşak doğumlu. Pamukkale Üniversitesi Biyomedikal Mühendisliği bölümünden Biyomedikal Mühendisi unvanıyla mezun oldu. Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Dış Ticaret bölümlerinden de mezun olan Tıraş, eğitim hayatına Uşak Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik Yüksek Lisans programında devam etmekte. Çalışma hayatını gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren kendisine ait işyerinde devam ettiren Caner Tıraş, önceki dönemlerde MHP Uşak İl yönetiminde görev almış olup, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde de Milliyetçi Hareket Partisi’nden Belediye Meclis Üyeliği’ne aday olmuştur.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"