Advert

BAŞARILI KADIN GİRİŞİMCİ EMLAK SEKTÖRÜNE İDDİALI GİRİŞ YAPTI

Uşak’taki Gayrimenkul sektörüne bir yenisi daha eklendi. Durak Mahallesi Hoca Ahmed Yasevi Caddesi UK/9 No:34 5/B Kentsel dönüşüm de Uşak halkının hizmetine girdi.

BAŞARILI KADIN GİRİŞİMCİ EMLAK SEKTÖRÜNE İDDİALI GİRİŞ YAPTI
BAŞARILI KADIN GİRİŞİMCİ EMLAK SEKTÖRÜNE İDDİALI GİRİŞ YAPTI egeseshaber

Mart ayında Dünya’yı ve Türkiye etkisi altına alan koronavirüsünde aylarca evden çıkamayan sonrasında Türkiye olarak normalleşme sürecinde hayatında bir değişiklik yaptığını söyleyen ev hanımı, başarılı kadın girişimci Şengül Şen ve iş arkadaşları Deniz Altunışık, Emre Kozak, Rezzan Çağlar ile birlikte gayrimenkul danışmanlık firması kurarak iş hayatında ilk adımı attığını ifade etti. Yapılan görkemli açılışa CHP Uşak merkez İlçe Başkanı Uğur Dümen, CHP İl Kadın kolları Başkanı Ayşe Ayaz, CHP Uşak Milletvekili Özkan Yalım ve çok sayıda davetli katıldı.

    

"HERKESİN YANINDAYIZ"

CHP Uşak milletvekili Özkan Yalım; "Büromuz tüm Uşak iline, tüm vatandaşlarımıza hayırlı olsun.  Şengül Hanıma, değerli eşine, Emre Beye ve Rezzan Hanıma ben başarılar diliyorum bir istihdam açan herkesin yanındayız. Uşak’ta kim istihdam açıyorsa kesinlikle yanındayız. Kim bir kişiye veya aileye ekmek veriyorsa onun sonuna kadar destekçisiyiz bunun siyaseti falan yok. Kim hangi partiden olursa olsun, kim nerede bir şey açıyorsa, kim bir kişiye ekmek veriyorsa ona destek vereceğime sizlerin huzurunda, herkesin önünde söz veriyorum. Bu bizim ana fikrimiz, ana düşüncemiz ben bu düşüncülerle buraya gelen tüm herkesi sevgilerimle selamlıyorum. Bu iş yerinin hepimize tüm Uşak iline hayırlı olmasını diliyorum. Göreceksiniz ki bir malı alırken, bir gayrimenkul alırken, satarken doğru bir şekilde, düzgün bir şekilde, değerinde ve de o iş ahlakı kuralları içerisinde olacağından hiç şüphem yok. Onun için ben bu üç güzide arkadaşımıza başarılar diliyorum hepimize hayırlı olsun diyorum." dedi.

“OFİSİMİ AÇTIM, ÇOK MUTLUYUM”

Gayrimenkul işletmecisi Şengül Şen ise açıklamasında; "Hiç aklımda yoktu açıkçası kuzenimin önerisiyle bir şey yap dedi bana bir şeyler yap dedi; ben de dedim ne yapabilirim bu sektöre gireyim Nisan ayında pandemi oluştu ben home office çalışmaya başladım her şey yolunda gidiyor ofisim olsun istedim, ofisimi açtım bugün buradayım, çok mutluyum, sevenlerimleyim." ifadelerini kullandı.

Başarılı girişimci Şengül Şen çok yakın arkadaşı dostu olan Rezzan Çağlar’a da teşekkürlerini iletti.  

“BİR ADIM ATSINLAR”

Kadın istihdamı hakkında da açıklamalarda bulunan Şen, "Bir adım atsınlar tek bir adım yeterli istesinler her şey tek tek sırasıyla hepsi gerçekleşiyor istemek yeterli ümitsiz olmasınlar ben yıllar sonra hiç çalışmayan birisi olarak ben bunları yaptıysam herkes her şeyi yapar." şeklinde konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"