Advert

İZMİR'İN EN BAŞARILI İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ

Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, araştırma şirketi ORC’nin ‘Yerel Yönetimler Performans Araştırması’ anketindeki “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları” listesinde İzmir’de birinci, Ege Bölgesi’nde 3’üncü sırada yer aldı. Tüm hemşehrilerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür eden Başkan Kılıç, “Bu gurur hepimizin” dedi.

İZMİR'İN EN BAŞARILI İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ
İZMİR'İN EN BAŞARILI İLÇE BAŞKANI SEÇİLDİ egeseshaber
Advert

Göreve geldiği günden beri hayata geçirdiği çalışmalarla Buca’nın sorunlarına neşter vuran Buca Belediye Başkanı Av. Erhan Kılıç, en başarılılar listesinde ilk üçe girdi.

ORC Araştırma Şirketi son yaptığı “Yerel Yönetimler Performans Araştırması” anketini kamuoyu ile paylaştı.1 – 15 Ağustos 2020 tarihleri arasında 30 büyükşehirde gerçekleştirilen “En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları Araştırması” kapsamında 23 bin 200 kişi ile yüz yüze anket ve bilgisayar destekli telefon görüşmesi yapıldı.

YÜZDE 58,7 OY ALDI

Yapılan çalışmalar sonunda En Başarılı Büyükşehir İlçe Belediye Başkanları - Ege Bölgesi Araştırması'nda
Başkan Erhan Kılıç yüzde 58,7 oy oranıyla 3’üncü, İzmir’de ise 1’inci sırada yerini aldı. İzmir’in en kalabalık ilçesi olan Buca’da sağlanan başarı hakkında açıklamada bulunan Başkan Kılıç, kendisine destek veren tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

BU GURUR HEPİMİZİN

Takdir ve desteklerinden dolayı tüm Bucalılara teşekkür eden Kılıç, “Hemşehrilerimizle birlikte 1 buçuk yıllık hizmet dönemini geride bıraktık. Bu sürede, İzmir’in en kalabalık, omuzlarında en fazla yükü olan ilçesinde sorunları en aza indirmek, vatandaşlarım yaşam kalitesini artırmak için elimizden geleni yapmaya çalıştık. Bunu vatandaşlara da hissettirebildiysek, yüzleri güldürebildiysek benim için en büyük mutluluk budur. Bu gurur hepimizin; emeği geçen herkese ve bize bu onuru layık gören tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"