Advert

VALİ FUNDA KOCABIYIK DENETİMLERE KATILDI

Vali Funda Kocabıyık, Belediye Başkan Yardımcısı Zeynep Ceylaner ve Uşak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş ile birlikte Mende Pazarında Covid-19 denetimleri gerçekleştirdi.

VALİ FUNDA KOCABIYIK DENETİMLERE KATILDI
VALİ FUNDA KOCABIYIK DENETİMLERE KATILDI egeseshaber

Denetimlerde vatandaşlarla ve esnaflarla sohbet eden Covid-19 tedbirleri hakkında bilgi veren Vali Funda Kocabıyık, vatandaşların görüşlerini aldı.

İl genelinde vatandaşların Covid-19 tedbirlerine büyük oranda uyduğunu ifade eden Vali Funda Kocabıyık, “Hemşehrilerimiz büyük oranda maske kullanımına dikkat ediyor, bu bilinçle devam etmemiz gerekiyor. Rehavete kapılmadan sıkı sıkıya tedbirlere uyalım, salgının yayılmasına izin vermeyelim” dedi.

"UŞAK OLARAK SALGINA BOYUN EĞMEYECEĞİZ"

Vali Funda Kocabıyık açıklamasına şöyle devam etti, “İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda Covid-19 salgınının yayılmasını engellemek amacıyla “Sağlık İçin Hepimiz İçin”  diyerek denetimler gerçekleştiriyoruz. İlimiz genelinde tüm yaşam alanlarında ekiplerimiz vatandaşlarımızı bilgilendirerek, tedbirlere uyulup uyulmadığına yönelik denetimlerine devam ediyor. Hep birlikte bugünleri geride bırakacağız, tek yapmamız gereken salgın bitene kadar maske kullanımı, sosyal mesafe ile hijyen kurallarına uymak. Uşak olarak salgına boyun eğmeyeceğiz, hep birlikte başaracağız” diye konuştu.

 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"