Advert

BAŞKAN IŞIK’TAN BELEDİYE KÜTAHYASPOR İÇİN İSTANBUL ÇIKARTMASI

Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat ÖZDEMİR, Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali DÜŞMEZ ile Başakşehirspor Kulübü Başkanı Göksel GÜMÜŞDAĞ’a nezaket ziyaretinde bulundu.

BAŞKAN IŞIK’TAN BELEDİYE KÜTAHYASPOR İÇİN İSTANBUL ÇIKARTMASI
BAŞKAN IŞIK’TAN BELEDİYE KÜTAHYASPOR İÇİN İSTANBUL ÇIKARTMASI egeseshaber

İlk olarak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat ÖZDEMİR’i ziyaret eden Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile beraberindeki heyet Belediye Kütahyaspor’un Türkiye Futbol Federasyonu’nun almış olduğu kararla 3.Lige yükselmesinden dolayı teşekkürlerini sundu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat ÖZDEMİR, 3.Lige çıkan Belediye Kütahyaspor’a başarılar diledi. Ayrıca TFF Başkanı ÖZDEMİR, Kütahya heyetine Milli Takım Forması takdim etti.

ALİ DÜŞMEZ'E ZİYARET 
 

Başkan IŞIK ile beraberindeki heyet daha sonra Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili ve Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) Başkanı Ali DÜŞMEZ’i ziyaret etti.
İstinye’de bulunan Türkiye Futbol Federasyonu’nun Orhan Saka Amatörler Evi’nde gerçekleşen ziyarette Kütahya Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK’a Başkan Yardımcısı Abdullah DAMCI ve Belediye Kütahyaspor Klübü Başkanı Cahit ÖZEL eşlik etti.

Son olarak Başakşehirspor Kulübü Başkanı Göksel GÜMÜŞDAĞ’ı ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK, Kulüp Başkanı GÜMÜŞDAĞ’ı Başakşehirspor’un Süper Lig’de şampiyon olması sebebiyle tebrik etti. Sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette Başakşehirspor Kulübü Başkanı Göksel GÜMÜŞDAĞ, Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim IŞIK ile beraberindeki heyete Başakşehirspor forması hediye etti.
 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"