Advert

TÜRK ULAŞIM-SEN GENEL BAŞKANI UŞAK'TA

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak; “TOPLU SÖZLEŞME SÜRECİNDE HAK NASIL ALINIR BÜTÜN KAMU ÇALIŞANLARI GÖRECEK”

TÜRK ULAŞIM-SEN GENEL BAŞKANI UŞAK'TA
TÜRK ULAŞIM-SEN GENEL BAŞKANI UŞAK'TA egeseshaber

 

Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı Mustafa Nurullah Albayrak. Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Özkan ve İzmir Şube Sorumlusu Kazım Sayın  bir dizi ziyaret için Uşak’a geldi. Ziyaretlerinde Kamu çalışanlarının dertlerini ve şikayetlerini dinlediklerini söyleyen Albayrak; “Çözümlenebilecekleri burada çözülmek, büyük problemleri, sıkıntıları ve talepleri de Ankara'da muhataplarına, genel müdürlerimize götürmek suretiyle arkadaşlarımızla istişare de bulunduk. Türkiye Kamu-Sen'e bağlı iş kollarımız, eğitim, sağlık, büro, ulaşım tüm 11 iş kolumuz, tüm genel başkanlarımız, teşkilatlarımız canla başla çalışıyorlar Önümüzdeki toplu sözleşme sürecinde inşallah o masaya oturduğumuzda hak nasıl alınmış nasıl arkadaşlarımızın problemleri çözülmüş bunu tüm kamu çalışanları görecek” şeklinde konuştu. 

 

 

“PROBLEMLERİ, DERTLERİ, SIKINTILARINI DİNLEMEK ADINA BURADAYIZ”

Pandemi döneminde çalışmalarına internet üzerinden devam ettiklerini hatırlatan Albayrak; “Normalleşme süreciyle beraber sosyal mesafeye, hijyene dikkat ederek arkadaşlarımızı iş yerlerinde ziyaret edip problemlerini, dertlerini, sıkıntılarını dinlemek adına illeri ziyaret ediyoruz. Bu vesileyle de Uşak Devlet Hava Meydanları  ve Devlet Demir Yollarındaki arkadaşlarımızı dinledik. Çözümlenebilecekleri burada çözülmek, büyük problemleri, sıkıntıları ve talepleri de Ankara'da muhataplarına, genel müdürlerimize götürmek suretiyle istişarelerde bulunduk.” Dedi.


Uşak'ın havası kadar insanlarının da sıcak olduğunu söyleyen Albayrak böyle güzel bir şehirde olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Albayrak; “Daha önce genel başkan yardımcılarımız birkaç sefer geldiler ama biz Güneydoğu'yu geziyorduk. İnşallah ilerleyen zamanlarda  Allah nasip ederse tekrar arkadaşlarımızla bir araya geleceğiz.'' Şeklinde konuştu.

 

 

“TEŞKİLATLARIMIZ CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORLAR”

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci’nin de Uşak'ta ki tüm kamu çalışanlarına selamlarını, sevgilerini ileten Albayrak  2021 yılında yapılacak olan toplu sözleşme sürecine dikkat çekti. Kamu çalışanlarını bu konuda bilgilendirmek istediklerini aktaran Albayrak “Toplu sözleşme masasına oturmak adına Arkadaşlarımızın, memurlarımızın olması gereken sosyal özlük kayıplarının, mali hataların kayıplarının telafisi noktasında talep alıyoruz. Aynı zamanda da çözüm bekleyen onca memur arkadaşımızın problemlerini, sorunlarını bu masaya götürmek adına istişarelerde bulunuyoruz.  Türkiye Kamu-Sen'e bağlı iş kollarımız, eğitim, sağlık, büro, ulaşım tüm 11 iş kolumuz, tüm genel başkanlarımız, teşkilatlarımız canla başla çalışıyorlar.”  İfadelerini kullandı. 

“O MASAYA OTURDUĞUMUZDA HAK NASIL ALINMIŞ, NASIL ARKADAŞLARIMIZIN PROBLEMLERİ ÇÖZÜLMÜŞ BUNU TÜM KAMU ÇALIŞANLARI GÖRECEK”

Türkiye Kamu-Sen'in ve Türk Ulaşım Sendikası'nın önümüzdeki yıl yapılacak olan  toplu sözleşme masasında tüm arkadaşlarının sesi ve nefesi olması adına o masada oturacağını iddia eden Albayrak konuşmasının sonunda şunları söyledi; “Bunun için hem kendimizi anlatıyoruz hem arkadaşlarımızın varsa bu noktada bir önerileri talepleri bunları da alıyoruz. Geçmişte Türkiye Kamu-Sen'in yapmış olduğu başarıları tüm kamu çalışanı arkadaşlarımız bilir, birçok hak ve menfaatleri korumak adına yapmış olduğu kazanımları kazanç hanesine nasıl yazdırdıysa, önümüzdeki toplu sözleşme sürecinde inşallah o masaya oturduğumuzda hak nasıl alınmış nasıl arkadaşlarımızın problemleri çözülmüş bunu tüm kamu çalışanları görecek. Bu vesileyle bizlere bu fırsatı verdiğiniz için ben çok değerli basın mensubu arkadaşlarımıza ve Türkiye Kamu-Sen temsilcimize, tüm kamu çalışanlarımıza ve Uşak'taki tüm hemşehrilerimize sevgilerimi, saygılarımı iletiyorum.''

 

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"