Advert

BÜYÜKŞEHİR MANİSA'YI ZAFER BAYRAMINA HAZIRLIYOR

Manisa Büyükşehir Belediyesi 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesi Manisa'yı şanlı Türk Bayraklarıyla donattı. Zafer Bayramı coşkusunun katlanması amacıyla şehrin muhtelif noktalarına Türk Bayrağı asılırken, ana cadde ve meydanlar da bayrağımız ile süslendi. Ayrıca vatandaşlara, esnaflara ve mahalle muhtarlarına da Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler tarafından bayrak dağıtıldı.

BÜYÜKŞEHİR MANİSA'YI ZAFER BAYRAMINA HAZIRLIYOR
BÜYÜKŞEHİR MANİSA'YI ZAFER BAYRAMINA HAZIRLIYOR egeseshaber
Advert

Başkomutan Mustafa Kemal Atatürk önderliğindeki Türk ordusunun işgal kuvvetlerine karşı büyük bir zafer elde ettiği Büyük Taarruz’un yıl dönümü dolayısıyla kutlanan 30 Ağustos Zafer Bayramı öncesinde Manisa bayraklarla donatıldı. 30 Ağustos Zafer Bayramı coşkusunu katlamak amacıyla harekete geçen Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda şehrin muhtelif noktalarına şanlı Türk bayraklarını astı. Ana cadde ve meydanlar da şanlı bayraklarımız ile süslenirken, vatandaşlara, esnaflara ve mahalle muhtarlarına da Manisa Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı ekipler tarafından bayrak dağıtıldı.

Büyükşehir Hizmet Binaları da Bayraklarla Süslendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi'nce şehrin Türk bayraklarıyla donatılmasının yanı sıra, Büyükşehir Belediyesi'nin il genelinde bulunan hizmet binalarına da Zafer Bayramı coşkusunun katlanması amacıyla şanlı bayrağımız asıldı.

Evrenos'ta Türk Bayrağı Yenilendi

Öte yandan Yunusemre ilçesine bağlı Evrenos mahallesindeki göletin olduğu bölgede bulunan bayrak direğine de yeni Türk bayrağı asıldı. Mevsimsel koşullar ve dış etkenler nedeniyle yıpranması nedeniyle vatandaşlardan gelen talep üzerine harekete geçilerek Türk bayrağımız göndere çekildi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"