Advert

ALPEREN OCAKLARI'NDAN ZAFER BAYRAMI MESAJI

Alperen Ocakları Uşak İl Başkanlığı 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

ALPEREN OCAKLARI'NDAN ZAFER BAYRAMI MESAJI
ALPEREN OCAKLARI'NDAN ZAFER BAYRAMI MESAJI egeseshaber
Advert

Alperen Ocakları Uşak İl Başaknlığı mesajında şu ifadelere yer verdi; " Türk Milleti olarak tarih boyunca varlığımıza tahammül edemeyenlere karşı mücadele verdik vermeye de devam ediyoruz. Ama her savaştan Allah'ın yardımıyla, komutanlarımızın ve ordunumuzun gücüyle, milletimizin gönlündeki iman ve vatan sevgisiyle zaferle ayrılmayı bildik.

 Bu topraklardaki varlığımızın devamı için verdiğimiz mücadele ve elde ettiğimiz zaferlerden biri de Yunanlılara karşı elde ettiğimiz 30 Ağustos 1922'deki Başkomutanlık Meydan Muharebesi zaferidir. Türk Milleti olarak 1071'den beri varlığımızı, birliğimizi korumak için Haçlı zihniyete karşı mücadele vermekteyiz. Bugün de yine Haçlı zihniyetli Yunanistan'a ve onu destekleyenlere karşı  mücadele içindeyiz. Ama Her mücadelemizden de milletimizin gönlündeki iman ve vatan sevgisiyle zaferle çıkıyoruz.  Ülkümüz, Kızıl Elma.. Ülkümüz, İla-yi Kelimetullah için Nizam-ı Alem... Ülkümüz, Devlet Ebed Müddet...

Uşak Alperen Ocakları olarak tüm milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, Başta Büyük Komutan Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere vatan için İslam için mücadele eden, canını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle anıyoruz." 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNE 3 FİRMADAN TEKLİF
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
UŞAK'IN İLK MOTOMEZATI RENKLİ GÖRÜNTÜLERE SAHNE OLDU
"