Advert

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI

Bağımsız Türkiye Partisi Ege Bölge Müfettişi Ahmet KOZAK 30 Ağustos Zafer Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI
BAĞIMSIZ TÜRKİYE PARTİSİ BÖLGE MÜFETTİŞİ AHMET KOZAK'IN 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI MESAJI egeseshaber

KOZAK "Hiçbir millet, Türk milleti kadar büyük mücadeleler içine girmemiş ve böylesine büyük bir zaferlere imza atamamıştır" dedi.
Kozak Basın açılamasında "Sakarya Meydan Muharebesi ve Büyük Taarruz zaferleriyle süslenmiş 1921 ve 1922 Ağustos ayları, Türk Milletinin iradesi ve Büyük Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk ismi etrafında ortaya çıktığı günlerdir.
30 Ağustos, boynuna ekonomik, politik ve askeri prangalar vurularak sömürgeleştirilmek ve böylece bağımsızlığı elinden alınmak istenen Türk milletinin varoluş mücadelesi, zaferi ve de bayramıdır.
Tam Bağımsızlık çizgisinde olmalıyız
Atatürk, Türk milletinin siyaseti, iradesi, kültürü ve de medeniyetidir. Bugün ülke olarak çektiğimiz zorlukların temelinde bu zihniyetten ve Büyük Önder’in çizdiği tam bağımsızlık çizgisinden uzaklaşmanın yattığı söylemek herhalde yanlış olmayacaktır. 
Şanlı tarihimizde; zorlu mücadelelerden yüce milletimiz her zaman kendi azmi ve kararlılığı ile zaferlere ulaşmıştır. Bugün de millet olarak bu inanca ihtiyacımız var. 
Merhum Genel Başkanımız Prof. Dr. Haydar Baş’ın ortaya koyduğu ve BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş’ın devam ettirdiği Sosyal Devlet–Milli Devlet projesi ve Milli Ekonomi Modeli ile bütünleştiği nispette, milletimizin aşamayacağı engel, ulaşılamayacağı zafer yoktur.
Bu düşüncelerle, Aziz Türk milletinin Zafer bayramını tebrik ediyor, bu bayramı ve Cumhuriyet mirasını bizlere bırakan Gazi Mustafa Kemal’in şahsında tüm gazilerimize ve aziz şehitlerimize rahmetler diliyorum” dedi.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI
AYDIN EĞİTİM - SEN BAŞKANI "UZAKTAN EĞİTİM AMACINA ULAŞMADI"
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
UŞAK EĞİTİM ARAŞTIRMA HASTANESİ EK BİNASI HİZMETE GİRDİ
"