Advert

"AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN SALGINDAN ETKİLENMELERİNİN ÖNÜNE GEÇMEK"

Vali Funda Kocabıyık, Belediye Başkanı Mehmet Çakın ve Uşak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Atalay Savaş ile birlikte Uşak Belediyesince yayalaştırılan Kurtuluş Mahallesi Acun Sokakta Covid-19 denetimleri gerçekleştirdi.

egeseshaber

Denetimler sırasında hem vatandaşlarla hem de esnaflarla sohbet eden Vali Funda Kocabıyık, iş yerinde alınması gereken Covid-19 tedbirleri hakkında bilgi verdi. İl genelinde Covid-19 tedbirlerine yönelik denetimlerin aralıksız sürdüğünü ifade eden Vali Funda Kocabıyık büyük oranda vatandaşların uyduğunu kaydetti.

DENETİMLER SÜRECEK

Denetimlerle ilgili açıklamalarda bulunan Vali Funda Kocabıyık “İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda ilimiz genelinde Covid-19 salgını nedeniyle uyguladığımız tedbirleri yerinde görmek amacıyla Belediye Başkanımız Mehmet Çakın ve Uşak Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanımız Atalay Savaş ile birlikte denetim yaptık. Denetimlerimizde vatandaşlarımızla ve esnaflarımızla sohbet ederek onların görüşlerini aldık. Genel olarak vatandaşlarımızın Covid-19 tedbirlerine uyduğunu gördüm. Salgın bitene kadar maske kullanımı, sosyal mesafe ve hijyen kuralları bizim için hayati önem arz ediyor. “Sağlık için hepimiz için” sloganıyla gerçekleştirdiğimiz denetimlerimiz aralıksız sürecek” dedi.

"BU SIKINTILARI HEP BİRLİKTE AŞACAĞIZ"

Yapılan denetimlerde amaçlarının vatandaşların salgından etkilenmelerinin önüne geçmek olduğunu dile getiren Vali Funda Kocabıyık, “Pazar yerleri, iş yerleri, marketler, toplu taşıma araçları, taksiler, lokantalar, kafeteryalar kısaca tüm yaşam alanlarında polis, jandarma, zabıta başta olmak üzere tüm ilgili müdürlüklerimizin ekipleri Covid-19 denetimi yapıyor. Tedbirler hemşehrilerimizin sağlığı için, bu sıkıntıları hep birlikte aşacağız. Ümit ediyorum ki Uşak olarak süreci en az olumsuzlukla sonlandıracağız. Bir kez daha duyarlılıklarından dolayı esnaflarımıza ve tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Lütfen tedbiri elden bırakmayalım” şeklinde konuştu.

 

 
 
 
 
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
ÖZKAN YALIM'DAN DERELİ KÖYÜNE ZİYARET
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
İTFAİYECİLER BAŞKAN SOYER'İ ZİYARET ETTİ
"